Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hattrick oynayanlar

Gunn

Öne çıkan mesajlar

takımın adı DorK şu an V.234 idi yanlış hatırlamıyorsam o ligdeyim. Kunter Sonad var bir tane kanat çok ümitliyim ondan. Başta 7000 kişi olan kapasitemizi 6000 numaralı ve 5000 Maraton olmak üzere 11000e çıkardık. E ne de olsa klas kulübüz :-) . Şimdi İngiltere'den iyi bir kaleci alma isteğimiz var. Eğer Türkiye'de umduğumuzu bulamazsak bu oyuncuya yöneleceğiz. Önümüzdeki maç DoruK-hAi CeHeNNeMi'nde FC mrtrdv mi ne işte o takımla. iyi bir kadro kurduk. Henüz oyunun inceliklerini bilmiyoruz inşallah umduğumuz yolda ilerleriz.

Soru?: Bazı kulüp bilgilerinin altında açıklama gördüm basın açıklaması gibi onu nerden yapıcam?[signature][hline]We don't know what must we do about Worlds!
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hafta 11-0'lık bi galibiyet aldım =P karşı taraf takım kurmadı heralde. bu hafta zorlu bi deplasmandayım. V86 ligindeyim...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
stan-marsh, 22 Aralık 2004 23:51 tarihinde demiş ki:
sevgili doruk arkadaşım FC mrdrv.midir nedir dediğin takım benim takımım:) geçtiğimz haftasonu hatta 2-2 berabere kadlık benim evimde.son 3 dakkada üzüdm seni biraz galiba..

böhühehehe sinirlendim diye öyle dedim kusra bakma ama bir şanssızlık oldu cafeden girdim ve malum korktuğum başıma geldi hacklendim, ertesi gün takımı geri alabildim tabii gece geç saat hemen yattım, sonraki gün bir baktım takım kapanmış, ne oluyor ne bitiyor demeden sanırım bu herif kendi takımına bir güzel para geçirmiş ama oh olsun diyorum. bir yandan da kendime üzülüyorum.

şimdi VI. 79'da aceleyle açtım takımın adı CimbomGS :=) ama eski takımdan daha iyi durumda inşallah işi yoluna koyarım bu takımla, stan-marsh eğer başarısız olursam umarım seninle aynı lige düşeriz fakat ben aceleden takımın bölgesini İstanbul olarak bırakmışım inşallah değiştiriliyordur..[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hımm..
yani artık rakibim değilsin.
bende dibe demir atmış aldım takımı ne halet etcem bilmiyorum 5. haftadayım oturttum takımı biraz hazırlık maçlarında fln fıtrına gibi de ligde daha 2 beraberlik 2 maalubiyet.önümdeki maçlarda 1. ve 2.yle.sonuncu olanın olayı bitiyomu oyunda?[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
sezon bitti naptınız bakalım :)

ben öldüm bittim :)

4.ligdeydim hedefim 1. bitirerek elemede kayebderek 3e çıkmamaktı. böylece 1.lik ödüllerinin yanısıra eleme maçı hasılatıyla iyi gelir yapcaktım. son amçım 2.yleydi yenen şampiyon oluyor.

eleme oynamadan çıkmam için üstümdeki diğer 1.lerin puan kaybetmesi ve benm çok averaj kazanmam(onların kaybetmesi) gerekiyordu.

ve gelelim maça. maç deplasmanda ama derbi(iç saha avantajı dış saha dezavantajı yok) rakip 36 yıldız çıkarıyor ben 37. maçı 7-0 kazanıyorum :) averajla eleme oynamadan 3.lige çıkıyorum :) ve çıktığım lig 3.ligin en zorlu gruplarından. III.2 adamlar manyak 50 yıldız filan :) hehe yani 5.lik mücadelesi filan yapacağım en fazla :) geçti biraz :)

sizler naptınız bakalım

[Bu mesaj cemad tarafından 17 Ocak 2005 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe olur öle yav yitirme hemen şevkini :) açıkçası düşük liglerde gelişmek daha kolay. maçlarının çoğunu kazanırsan taraftar gelir stad dolar sponsor parası gelir. üst lige çıkınca zor bir gruba düşersen yenilince taraftar gider stadın dolmaz sponsor gelirlerin düşer parasız kalırsın sonra da belki aynen aşaa :) bu yüzden alt liglerde gelişmekte fayda var
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 21 Ocak 2005 13:43 tarihinde demiş ki:
hattricke mi ilgi azaldı? aksine her geçen gün artıyor türkiyeden üye sayısı sürekli artıyor

mestanın yerine erdem gm olunca konferansın da geyik havası kalmadı normal olarak millet sırf oyun zamanını geçirmeye başladı hiç muhabbeti yapılmıyor. managerzone un atakları da tam zamanında zaten inceleyince managerzone daha gelişmiş bir sistemde.

yine de belli olmaz hiçbirşey ;)[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...