Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

History silme hakkında yardım..

Hellsing

Öne çıkan mesajlar

Benim 2 tane problemim var yardımcı olursanız sevinirim.

1)Internet exp in history sini sildigim halde bazı site ve linkler silinmiyor acaba bu bir çeşit trojan mı ?

2) Birde son olarak yahoo ve google gibi arama motorlarında arattığım şeyleri nasıl silebilirim çünkü history i silmekle geçmediğini tecrübe ettim..[signature][hline]Shake it once, that's fine, shake it twice that's okay.
shake it 3 times your playing with yourself again.

[Bu mesaj Hellsing tarafından 24 Eylül 2005 15:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

temprorary internet files ve cookies dosyasını tamamen sil..hatta bu iş için yazılmış özel programlardan bulabilirsen temp içindeki .dat dosyalarını da silen programları kullan..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
[b]karakedi, 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
[/b]
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal..
Üstüne Şehir Örten Şehir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

hatta al ulen :D

2. Yeni bir sorguya başladığımda eski aramaları nasıl silerim?

Arama geçmişiniz Internet Explorer 5.0'ın bir özelliğidir. Bu özelliği iptal etmek için, "Araçlar (Tools)" menüsü altındaki "Internet Seçenekleri (Internet Options)"a girin ve "İçerik (Content)" sekmesini seçin. Profilim (personal information) alanındaki 'Otomatik Tamamla (AutoComplete)'yı seçin. "Formları Temizle (Clear Forms)" butonuna tıklayın. Ayrıca aynı penceredeki formlar kutusundaki işareti kaldırarak gelecekte eski aramalarınızın görünmesini engelleyebilirsiniz. Alternatif olarak, tekil maddeleri geçmişten silmek için "aşağı" ok tuşuna basarak silmek istediğiniz aramayı seçebilir ve Delete tuşuna basarak silebilirsini[signature][hline]Loading...
Sosyal ağlarda paylaş

unac dediğin işe yaradı.. knight of the rose dogru söylemiş yanlız benim windows ingilizce olduğundan dediğini tam anlamamıştım.

yardım eden herkese teşekkürler..[signature][hline]Shake it once, that's fine, shake it twice that's okay.
shake it 3 times your playing with yourself again.

Sosyal ağlarda paylaş

Program Ekle kaldirdan kontrol et cok ufak uygulamalar yüklenebiliyor. onları kaldir birde cleantray adli programı indir bununla bütün gereksiz nesneleri silebilirsin. tavsiyem bilgisayarını güvenlik modunda çalıştırarak temizle mis gibi olur[signature][hline]Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...