Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dergi Olayı

coaxem

Öne çıkan mesajlar

Türkiye'de gençliğe hitap eden dergi sayısı yok denecek kadar az.Bu yüzden bircok konu icerecek bir dergi cıkaracagız.(
bilgisayar oyunları,muzik,internet,anime vs vs..)

+Yazarlık veya eklemek istediginiz bolumler olursa benimle 52131226 nolu icq uinimden baglantı kurunuz.Ayrıca meslek lisesi matbaacılıkta okuyan veya bitirmis yada quark xpress gibi grafik dizaynda sayfa yapımında yardımcı olacak arklar bulursak cok iyi olacak.Not su an sponsor var onlar karsılayacak giderleri.Tamamen amator ruhta olacak dergimiz icin bir maas odemesi yapmayacagız.Ama belki profesyonel calısmalara girersek ilerde maas vs olayı olabilir...[hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
coaxem, 04 July 2003 14:21 tarihinde demiş ki:
Walla para olsa dukkan senin ama adamlar reklam vermek icin once hit gormek istiyo[hline]<<<>>>

her işte bu böyledir
eğer azimle çalışırsanız eminim beklintilerinizden daha büyük başarılar yakalarsınız
Benim yardımcı olacak pek zamanım yok ne yazıkki
Başarılar dilerim size[hline]:D
Sosyal ağlarda paylaş

"Çok fena araştırırım."
Yarıldım :D

Ben bilgisayar oyunları, FRP, RP, ve bilgim kadar müzik konularında yardımcı olabilirim.
Ayrıca ülke ve şehir tanıtımları yapabilirim.
Fotoğrafçılık hakkında yazılar yazabilir, amatör seviye de eğitim verebilirim.[hline]As long as nature glows, no life is ever truly lost!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 07 July 2003 12:10 tarihinde demiş ki:
hayvanları korumakla sevmekle ilgili bi bölüm açalım[hline] Sothi nuinqua Tsalarioth

kermit kurbağalama yüzmenin taktiklerini versin :D[hline]Mixed Website

TheSilver Bir zamanlar Dediki ;
sonra yuvarlak masalar buna ne artislik yapıyorsun diye daldılar hepsini dağıttı birtanesi kral artura haber götürmüştü abi adamın biri köprünün başında hepimizi dağıttı git bir el at diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...