Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dup3 LiSt

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

ARES'te

scorpionshield+6 ve +7
rogue eraning+0
cleric earning+0
warrior pendant+0
hell breker+7
defoflord+7
Shard+8
mirage dagger+6/60(reduce)
Elf Belt+0
Rubyring+0
smite hammer+7
agate earning+0
mirage sword+7
ıron ımpact+6.vs.vs

BU itemler areste maradonda külli%90 dupedir almayın veya tradete kullanmayın..civcivlerden item almayın veya üstünde item olmayan clansız adamlardanda item almayın,bu itemeleri tradete takasta kullanmayın 3-5 kuruş kar için bu itemleri alıp sonra pahalıya satıp para kazanırım demeyin benim demin canım yandı bari sizin yanmasın...bu topice başka serverlardaki dupe itemleri söleyin(bilenler lütfen sallamayın)aklıma geldikçe ve gördükçe ekleme yapcam....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 23 Eylül 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 23 Eylül 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
wreath of erenion
glacier falam almayın +0 ların hepsi dupe dedim size demi ke test deki hiç bi bug u kapammışlar tüm millet chest dupelio
test serverda istedin görevi istedin kadar yapabiliodun[signature][hline]LvL:5x
CLAN:I NEED CLAN :D
WEAPON:RAPTOR +5 :(
NP:2xx :(
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ne +7 siz +8 i hiçbir item almayın çünkü dupe yapan herkeste +7/+8 item yok. Dupe anlamını bilmyenler bile yapıyor diyorum. Oyuzden hiç bir item almayın belli bir süre olduğunuz gibi kalın. Sanmayınki +6 yada +1 diye dupe olmadığını.[signature][hline]KOnline
TakeDowN - PriesT (Change)
Sm00th - Warrior (BanneD)

MuOnline
sdellenmis - BladeKnight - muo.reality
Sosyal ağlarda paylaş

eklenti....

goblin mage crimson pant
elixir staf+7/56
priest pendant+0 ve+1

bunlarda düştü dupeye yanlışlıkla aldıysanız çıkarın elinizden zararına bile olsa(yakın zamanda)[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 24 Eylül 2005 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 24 Eylül 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
tosun kefilim yazdıkalrım şu an piyasadakinler %100 dupe inanmassan al işallah silinir paran boşa gider hadi bbb....

yahu sana yalan soyluyosun diyen mi var? ortamdaki bir cok sey dupe su siralar anlasilan ama sen listeyi nerden buldun diye soruyorum.. ya da bu item'larin dupe oldugunu nerden biliyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...