Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ıtem nasıl kasılır

xzbit

Öne çıkan mesajlar

abi onceden olsa dogru soluyorsun ama suan vuamıyorum bi lamiaya 2 saat ugrasıyorum golemi filan nasıl kesiyim oncden alanla kesiyodum vala satff dameg çalısmıyor ve ben pad magem[signature][hline]ID :the lost lover
lvl : 61
CLASMAN:arc.mage,pad mage
SERVER :beramus
IRC :çok sukur insanım
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
Sosyal ağlarda paylaş

abesmi kafayımı sıyırdın %1 benim için ne dem biliyormusun ve 500k fialn ugarsacak halim yok bvana buyuk pra lazım acaba dupemi yapsam:D biliyorum yapmayı ama yapmak istemiyorum beni bu oyun çok zorluyo ila dupe yap diyor[signature][hline]ID :the lost lover
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 61 değilmsn çık yukarı katlara orda kes solid bin fln(daha boş oluyo) yanına azcık pot al her ihtimale karşın 480 kağıdı kullan sonra yatmassın hem yatsan mesela %1 gitcek dupede ne gitcek TÜM çar[signature][hline]Server:Ares(malesef)
Nick:Chalanger7
LvL:57.5/fire Mage
Clan:TurkishTown
Nation:EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xzbit, 24 Eylül 2005 14:43 tarihinde demiş ki:
biliyorum yapmayı

Büyük hata yaptın.. şimdi tonlarca kişi sana nasıl yapıldığını soracak pm ile... Allah kolaylık versin...:lol:

[spo1=Harpy...][/spo]
Soruna gelince ben harpy derim... Bu aralar gerçekten çok mirage düşmeye başladı...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: xxxx
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 24 Eylül 2005 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kendi çarınmla yapcak kadar aptal deilim yeni çar açıp yaparım ama son gucume kadar dayanıp yapmıycam hep masraflı tum ıtemlerimi satmam gerekecek sona bunları tekrar duzmeye çalıs uzun iş harpyden mireg dusuyo diyolra ve sekilde gorundu gibi dusuyorda ama bana niye dusmuyo allah allah[signature][hline]ID :the lost lover
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...