Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pes5 demo cıktı !!!

flood83

Öne çıkan mesajlar

çok saol last.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şuanda pes5'i indiriyorum! Sizlerin yorumlarını okuduktan sonra bunu indirme kararını verdim! çünkü gerçekten fifa2006'yı ben çok beğenmiştim! Çünkü ea baktı oyun elden gidiyor pes onu alt ediyo bunlarda kimmiş biz her zamanki gibi en iyisi yaparız dedi ve bence öyle! ama demin de dediğim gibi şuanda indiriyorum pes5'i! ama gerçekten fifa2006'yı denemeniziöneririm arkadasşlar! çok güzel yapmış ea!
Sosyal ağlarda paylaş

Konami gerçekçiliği biraz fazla kaçırmış bu sefer. Bu eglence faktöründen biraz almış götürmüş gibi :). Gol aticam diye 45 takla atip rakip bi karambol golüyle öne gecince telafisi inanılmaz zor oluyor. Oyun inanilmaz cok duruyor standart preslerde bile sürekli faul çaliyor hakem. Ben henüz ümidimi yitirmedim, cok oynama firsatim olmadi belki zamanla alişinca bununda fanatiği olabilirim ama inanınki konamiye güvenmesem oyunu coktan rafa kaldirmiştim.[signature][hline]Muho, Boomer, Gamon
Sosyal ağlarda paylaş

biraz yapay zekaya katkı gerekiyor, biraz ikili mucadele hassasiyeti fazla kaçmış onun dısında zaten harika bi oyun.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...