Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ragnarok 2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

ragnarok bölümüne yazcaktim ama bu buraya ait bence :p eet ragnarok 2 yapiliyor ve yakin zamanda çikiyor (belki japonyada çikmistir bilmiyorum :P) oyun 2d o kendine has görüntüsünde çikip tamamen 3d kendine has yeni bir görüntüyle geliyor :) görüntüler tagmin edilebilecegi gibi anime severleri memnun edicek. Pek fazla ss ve bilgi yok elimizde :)

Movie

Bi tane de minik ss :9

[signature][hline]KEL THE KROM KROMLARIN KRALIDIR AMA OLMAYAN ARABA BENiMDiR DiYE SALLIYORDUR. KENDiSi YAKLASiK 500 KiLODUR ONUN AGiRLIGINA YAKLASMAYAN KiMSE ONLA TAKiLAMAZ ÇÜNKÜ ALTINDA EZiLEBiLiR.
Anime tadında MMORPG lar.

Sosyal ağlarda paylaş

bir ragnarok manyağı olarak (yaklaşık 10-12 ay oynadım) hemen videoyu indiriyorum :D ama bi daha oyuna para vermem hoca zaten öss de geldi.. (seneye girecem) yinede saol[signature][hline]Grom_Hellscream, 13 Haziran 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
ada buluşmasında paintball mı olcak?!?!?

[b]DeSo[b] Was Here!!!
Sosyal ağlarda paylaş

eet arkadaslar video daki gibi hatta daha da güzel olcakk o video daki oyun içi görüntüü :D[signature][hline]KEL THE KROM KROMLARIN KRALIDIR AMA OLMAYAN ARABA BENiMDiR DiYE SALLIYORDUR. KENDiSi YAKLASiK 500 KiLODUR ONUN AGiRLIGINA YAKLASMAYAN KiMSE ONLA TAKiLAMAZ ÇÜNKÜ ALTINDA EZiLEBiLiR.
Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 14 Haziran 2005 11:34 tarihinde demiş ki:
eet arkadaslar video daki gibi hatta daha da güzel olcakk o video daki oyun içi görüntüü :D

*!ağzının suyu akar*[signature][hline]Grom_Hellscream, 13 Haziran 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
ada buluşmasında paintball mı olcak?!?!?

[b]DeSo[b] Was Here!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Evet arkadaşlar R2 için bir kaç tane ss :)

[spo1=4gamer.net ten ss ler]

[/spo]

[spo2=Kendi sitesinden.]

[/spo][signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...