Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu sitede kapanmalı...

Governor

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar pkk pisliğinin açtığı siteler kapanıyor birer birer www.gereksiz.com buradada 4 ayrı dilde yayın yapıyor site Türkçede mevcut bu siteninde kapatılması gerekli...[signature][hline]- Imaginary UO Shard Sphere -
- Margaux UO Shard Sphere -
- Qualohtarie UO Shard Runuo -

[Bu mesaj Nefr tarafından 23 Eylül 2005 13:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bizde böyle bi çalışma yok ABD de cyber birimleri olu$turulmu$ durumda adamların işleri kendi alan uzantılarında siteleri gezip legalliği sağlamak bizimde com.tr uzantımız var ve ülkeyi bölmek için uğra$an bir ton site vardir kim bilir. :)

Ama Kapanmali! Diyorum.[signature][hline]Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Phlox, 23 Eylül 2005 09:15 tarihinde demiş ki:
said:
gokhaan, 23 Eylül 2005 08:49 tarihinde demiş ki:
ya helal olsun size ya. hic ciddi cevap yazamazsınız siz ya. herseyi sulandırmanızmı lazım. cıvık insanlar.

nasıl ciddi bir cevap bekliyosun buna ? böyle şeylerin yeri yok bu forumda sokun kafanıza şunu artık

ne demek nasıl ciddi bi cevap bekliyom? neyin yeri yok. ya adam pkk ile ilgili bi site vermis bi sekilde daha oncede oldugu gibi bi yerlere ulasip kapanmasının saglanması icin. ama verilen cevaplara bak. cocuk gibi aynı.

said:
fastreload, 22 Eylül 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
tmm kapattım

link vererek hit veriyosunzu bu sitelere

said:
fede, 23 Eylül 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
kapan

System shut down

Harbi kapansa ya bu

said:
taz, 23 Eylül 2005 04:23 tarihinde demiş ki:
oflu hocaya sölesek 2 üflese kapanır mı?

ne kadar guzel cevaplar dimi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Phlox, 23 Eylül 2005 09:15 tarihinde demiş ki:
said:
gokhaan, 23 Eylül 2005 08:49 tarihinde demiş ki:
ya helal olsun size ya. hic ciddi cevap yazamazsınız siz ya. herseyi sulandırmanızmı lazım. cıvık insanlar.

nasıl ciddi bir cevap bekliyosun buna ? böyle şeylerin yeri yok bu forumda sokun kafanıza şunu artık

ha bide neye yer yok? onudda acikla lutfen. ciddi cevaplaramı yok? illa saklabanlıkmı yapıcak herkes burda?
Sosyal ağlarda paylaş

bşeylerin yasaklanması yasaklanmalı bence. hadi burayı warez site yapalım demiyorum ama biri görüşünü belirtmiş bu site bizim ülkemize saldırı amacında yasaklanması kapatılması fln lazım demiş.

bu düşüncesini forumlarda belirtmicek de nerde belirticek içinde mi saklayacak. Ben onun yazdığına memnun oldum. Türkiye aleyine internet üzerinde de saldırı yapılıyor ve biz boş duruyoruz bunu belirtmiş.

Saldırın demiyor bende demiyorum. kapatılması lazım evet. legal yada illegal.[signature][hline]Reklamlar---
Chaos Design & Hosting
Sindarin MMO Platformu
Ultimatr.Net
Nimbus UO PvP Şart
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...