Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zor bulunacak şarkılar

senko

Öne çıkan mesajlar

Akmarda bulabilirsin büyük ihtimalle. Zamanında americana'yı epey dinlerdim ben de. Mavi kaseti vardı. Unuttuk şimdi hep. Şimdi o şarkıları duyunca bi garip oluyorum.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 22 July 2003 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Americana benim gözümde Offspring'in en iyi kasedi, neyse dönelim konuya. Aradığın orjinalleriyse Akmar'ın içinde sor, yok eğer kopya alacaksan Akmar'ın önündeki CD satanların birinde (ki hepsinde olam ihitmalide yüksek) bulabilirsin en olmadı beni ara ben sana getiriyim :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

benimde maalesef yeni keşfettiğim bi grup kıendileri ama çok beğendim tarz olsun sözleri olsun...

sağolsun bu arlar bi kadıköy yapıp gelecez (ehe 4 kişi gidioz hiçbirmizde bi pokk bilmioz) ama neyse akmar nerde dersek herkez bilir heralde :)

aklıma gelmişken orda sum41 ında eski albümlerine bulabilirmiyim acep...[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shock_The_Bizkit, 22 July 2003 20:38 tarihinde demiş ki:
Mavi fon üzerine dana gibi bi hamam böceği ile sarı saçlı bi çocuk vardı.Çocuk, eşek yerine hamamböceğine biniyodu :lol:[hline]ymumcuoglu

Çocuk eşşek yerine hamam böceğine biniyordu lafı yanlış olmuş. Çocuk hamam böceğine sarılmış (daha doğrusu onu koltuk altına sıkıştırmışmı denir ne denir bilmem) salıncakta mutlu mesut sallanıyordu... Herneyse iyidir Offspring. SENKO istersen senle birliktede gidebiliriz Kadıköy'e beni kasmaz hatta çok memnun olurum... haber ver yeter.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

bulunur gn00m bulunur, aranan herşey Kadıköy'ün bir yerlerinde bulunur. Siz dert etmeyin gidin araştırın sorun bulacaksınızdır muhtemelen... Kadıköyü bilmiyorum diyen msg atsın birlikte gideriz...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Yapmazlar öyle saygısılık... en kötü ihtimal 3m e satılan kasetlerin arasına düşmüştür ama çöpede atılamaz o baba kaset. çok eski kasetler bulunabilio, yeterki bakmasını bilin.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 23 July 2003 02:32 tarihinde demiş ki:
Çocuk eşşek yerine hamam böceğine biniyordu lafı yanlış olmuş. Çocuk hamam böceğine sarılmış (daha doğrusu onu koltuk altına sıkıştırmışmı denir ne denir bilmem) salıncakta mutlu mesut sallanıyordu...

Kaç yıl geçmiş aradan olsun o kadar, çıkarttırma bana kasedi şimdi :-P[hline]ymumcuoglu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...