Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazla Bilinmeyen Ama Gerçekten Sağlam Oyunlar

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Onlar ücretsiz ve daha sonra paylaşımlı ücretli oyunlar oldukları için zaten bilinmeleri çok zor aslında...
Ama Gish hakikaten güzeldir.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Razien, 19 Eylül 2005 15:57 tarihinde demiş ki:
Birde suikoden 2 var, en sağlam oyunlardan biridir.Cdsini bozduğum için oynayamıyorum yoksa resim de koyardım

ooooo o oyun manyaktı ps1 de oynuyodum keşke cd bulsamda oynasam ya..[signature][hline]No matter what situation I am in ...
Resistance will not fall and I will survive.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 20 Eylül 2005 17:59 tarihinde demiş ki:
Day of the tentacle var zamanında super bombaydı ama genclik(!?!?) bilmez.

Day Of The Tentacle'ı aslında "gençlik" biliyor...
Onun öncesinde Maniac Mansion bitirmiştik de...[signature][hline]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Off cok sert oldu be kymop ama madem böle istiyosun [spo1=Last ninja serisi][/spo]
Ne yazıkki artık fazl bilinmiyor ama şu anda oyun oynarken en cok önem veriğim şey olan "atmosfer" mevzuğunu ben ilk kez burda gördüm, karaktere büründüm resmen her adımını hissettim karaterin attığı ustamı özledim, ögz yaşlarıyla öğrencimi kestim....

edit: sacma bişey yaptığımın farkıan vardım konuya daha cok bölmiyeyim özür dilerim bone[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu

[Bu mesaj Cuce tarafından 20 Eylül 2005 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım üzerine alındın da o gençlik senin bahsettiğin gençlikti. Senin yaşına kifayetine değmedim yani...

Yeri gelmişken, Hollywood Gangsters öneririm ayrıca.
1985 yapımı ama hala WinXP'de çalışıyor. Ses kartını boş ayarlarsanız, sorunsuz oynarsınız.
Underdogs ve Abandonworld sitelerinde vardır muhakkak.[signature][hline]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Estafirullah, kim kime laf atıp büyümüş...
Benim kardeşim Winning Eleven'i biliyor mesela.. Bir de Sensible Soccer öğrettim, dumur oldu =)[signature][hline]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Earth(en azından ben bilindiğini bilmiyorum (: ) xp de garip bir şekilde sürekli kapanıp masaüstüne düşen ve oynanmayı reddeden güzel bir adventure. garip bir senaryosu ve ilerleyişi vardı (ne dedim ben?). oyunu hiç bitiremedim ama 3 defa başladım. 3 defasında da farklı şekilde gidiyordu oyun (:[signature][hline]Cevap 42...
birşeyler..
Sosyal ağlarda paylaş

swos(sensıble word of soccer) da barca'da angel manuel cuellar vardı fıyatı ucuz ama super kacar ve gol atardı bıde b.munıh'te papın vardı.ahh be ne oyundu.heralde karsıyakanın sampıyonlar lıgı sampıyonu oldugunu sadece o oyunda gorebılıcem :([signature][hline]Karayollarında değil senin kollarında öleyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Earth diyen oldumu ? Eshevar söylemiş. Ben de biraz açıklama yapayım bari.

Çizgisel oyun tarzını aşıp başınıza gelen olayların sırasının değiştiği ilk oyunlardan. Hem arcade, hem macera hem bulmaca. Ben ilk çıktığı zamanlar oynarken bayağı zorlanmıştım. Çözümünü de zor bulmuştum zaten. Konusu da güzeldi.

"Dark Earth is set three centuries in the future. Dust and debris from a cataclysmic bombardment by a passing meteor in the middle of the 21st century led to darkened skies and a decimated population. Survivors created small outposts beneath the few remaining shafts of sunlight. Over the centuries much of what led to the present state of affairs was long forgotten and primitive idol worship returned to Earth...with a twist. Remnants of what once was still exist and demand explanation. Secrets from the past are the foundation for power in Dark Earth's present."

Diye bir arkaplanı var oyunun.

[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 21 Eylül 2005 15:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Catscratch tarafından 21 Eylül 2005 15:32 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 21 Eylül 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
Dark Earth diyen oldumu ? Eshevar söylemiş. Ben de biraz açıklama yapayım bari.
Çizgisel oyun tarzını aşıp başınıza gelen olayların sırasının değiştiği ilk oyunlardan. Hem arcade, hem macera hem bulmaca. Ben ilk çıktığı zamanlar oynarken bayağı zorlanmıştım. Çözümünü de zor bulmuştum zaten. Konusu da güzeldi.

"Dark Earth is set three centuries in the future. Dust and debris from a cataclysmic bombardment by a passing meteor in the middle of the 21st century led to darkened skies and a decimated population. Survivors created small outposts beneath the few remaining shafts of sunlight. Over the centuries much of what led to the present state of affairs was long forgotten and primitive idol worship returned to Earth...with a twist. Remnants of what once was still exist and demand explanation. Secrets from the past are the foundation for power in Dark Earth's present."

Diye bir arkaplanı var oyunun.

Nası unutulur dark earth :) Mükemmel bir oyun ya.. Oynamayanlar kesin oynasın.. Yok böyle bir atmosfer..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Gangsta olmak için tıkla!

[Bu mesaj Slat tarafından 21 Eylül 2005 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

7 Kingdoms diyn oldumu? strateji tutkumu başlatan oyun starcraftla beraber..ama 1 kaybettim bidaha bulamadım[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...