Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KraLLık seçimleri

UnOLaCoNoCo

Öne çıkan mesajlar

ArkadasLar bu KraLLık seçimLeri ne zaman bitecek bir biLgisi oLan varmı sinirLenmeye basLadım oyunu suna at buna at diye msj Lar aLmaktan... MiLLey oLayı iyice abarttı off oyun oldugunu unutanLar var sanırım hatırlatıyım :P :D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 143.XXX
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

kardes ben human ım ama oyumuda kullandım bir turk olarak TauruS a ama anLamadım konu şu neden bu kadar abartıyorLar... eLmorad castLe a iniyorum pm doLuyor oyun'u şuna at oyun'u buna at... Bende tabiki gidin işinize ezikler diyorum baska bi şey denmez bunLara :D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 143.476 (en son)
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

human ve orc kralları ayrı belirleniyor.
orclarda breth(luferson castle), humanlarda piana(yeni ismini bilmiyorum)
en arkadaki bir npc den oy veriyorsun ama şu anda işteyim ismini hatırlayamadım.

Bütün oylar pyro ya :tup:[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnOLaCoNoCo, 21 Eylül 2005 09:18 tarihinde demiş ki:
ArkadasLar bu KraLLık seçimLeri ne zaman bitecek bir biLgisi oLan varmı sinirLenmeye basLadım oyunu suna at buna at diye msj Lar aLmaktan... MiLLey oLayı iyice abarttı off oyun oldugunu unutanLar var sanırım hatırlatıyım :P :D

*!Kral benim*[signature][hline] Kelebeğin kanat çırpışı gibi küçük bir şey,dünyanın yarısını dolaşabilecek bir tayfuna neden olabilir. [ Chaos Theory ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 21 Eylül 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
yazıo ilk sayfada. ama oy verdikten sonra tırnağını boyuyolarmış :D

mauahhahaha..malesef türkiyede öelde elin american serverinda boyamazlar eposta ile atcakmışın oyu daha uygar ,cool,teklonojik.blblblblb[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 21 Eylül 2005 22:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...