Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anathema - Empty çalmştık..

Seperate

Öne çıkan mesajlar

Geçtiğimiz aylarda ,tam öss trafiğinde bir yardım konseri düzenlenmişti,1 hafta önce haberimiz oldu ve kurulu bir grubumuz yoktu,sadece gitar ve davul(ben) sürekli çalışıyoruz gerisi daha önce çalmadığımız arkadaşlarımız,1 akşam önce karar verildi,ertesi gün prova ve öbür gün konser,bu şarkı öyle çıktı.
Ses kalitesi çok ii değil,sadece bir arkadaşımın ısrarı içn koyuyorum,umarım beğenirsiniz..

Link[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Kolayforum

[Bu mesaj Seperate tarafından 02 Eylül 2005 11:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orta güzellikte...[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

tek bişey sormak istiyorum,ses kaydını ne ile yaptınız? ben de ondan edinmek istiyorum,sesimizi kaydetçek adam gibi bişey yok elimizde..[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 03 Eylül 2005 06:27 tarihinde demiş ki:
Vokal batmış :) Heyecandan galiba,nefesi kesiliyor

aksine soğukkanlı ,tecrübeli ama
ses kalitesi baaya kötü aslnda,bir de kendisi keştir yardım konseri içn 2 şarkı söyledi diğerini koyucam :)[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Kolayforum
Sosyal ağlarda paylaş

madem sen buraya koymuşsun ben de bi tane eski stüdyo kaydımızı koyıyım da eğlenelim.. :-DMetallica - For whom the bell tolls
Bir sene önce bizim vokalimiz yoktu.ne kadar ihtiyacımız olduğunu söylememe de gerek yok.ama bi tane arkadaş gönüllü oldu.stüdyoya geldi bizle.gördük ki sesi metal söylemeye pek yatkın değilmiş :P ama her nekadar sesi bazı yerlerde abartı kaçsa,arada sözleri unutsa da biz bir vokalle beraber çalmaktan memnunduk.gaza geliyorduk.
ben(davul) yarı doğaçlama çalıyordum.çünkü vokal olması beni ateşlemişti.üstüne üstlük bassçı birden back vokal yapmaya başladı.
Neden 3 buçuk dakkalık MP3 6 mb derseniz,kayıt okadar kötüydü ki,insana benzemesi için kalitesini artırmak durumunda kaldım.
Eskiden ne şartlarda çalışıyoduk.Bi sene içerisinde akıllara zarar bi atılım ve harcama yaparak kendi stüdyomuzu kurduk.Ama hâlâ adam gibi kayıt cihazı yok :-P
neyse işte böyle...For whom the bell tolls o nedenle bana o eski günlerimi hatırlatan,coşturan bir şarkıdır.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

yok :horace:[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-tnG-Portnoy, 03 Eylül 2005 06:43 tarihinde demiş ki:
madem sen buraya koymuşsun ben de bi tane eski stüdyo kaydımızı koyıyım da eğlenelim.. :-DMetallica - For whom the bell tolls
Bir sene önce bizim vokalimiz yoktu.ne kadar ihtiyacımız olduğunu söylememe de gerek yok.ama bi tane arkadaş gönüllü oldu.stüdyoya geldi bizle.gördük ki sesi metal söylemeye pek yatkın değilmiş :P ama her nekadar sesi bazı yerlerde abartı kaçsa,arada sözleri unutsa da biz bir vokalle beraber çalmaktan memnunduk.gaza geliyorduk.
ben(davul) yarı doğaçlama çalıyordum.çünkü vokal olması beni ateşlemişti.üstüne üstlük bassçı birden back vokal yapmaya başladı.
Neden 3 buçuk dakkalık MP3 6 mb derseniz,kayıt okadar kötüydü ki,insana benzemesi için kalitesini artırmak durumunda kaldım.
Eskiden ne şartlarda çalışıyoduk.Bi sene içerisinde akıllara zarar bi atılım ve harcama yaparak kendi stüdyomuzu kurduk.Ama hâlâ adam gibi kayıt cihazı yok :-P
neyse işte böyle...For whom the bell tolls o nedenle bana o eski günlerimi hatırlatan,coşturan bir şarkıdır.

Bu kayıttakı solist çocuğun adı Burç değil mi?[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 04 Eylül 2005 19:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

neden çekemiyoruz??

You have requested the file Empty.mp3 (3700610 Bytes). This file has been downloaded 30 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

Too many users downloading right now. Please try again later or get a PREMIUM-Account

diyor bu site[signature][hline]- Sauron is back Frodo
- FUCK!!!

http://www.isbank.com.tr/test.html
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 04 Eylül 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
Bu kayıttakı solist çocuğun adı Burç değil mi?

değil.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...