Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugun yilin en uzun gunu!

Cyre2k

Öne çıkan mesajlar

said:
Dextra, 21 July 2003 14:59 tarihinde demiş ki:
21 aralık'ta güneşe en yakın konumda oluoruz ama en uzun geceyi yaşıoruz. bugün normal bi gün oluyo. :P[hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.

yanlış... Güneşe 4 Ocakda oluyoruz en uzak 4 temmuz da oluyoruz en uzun gün 21 haziranken en uzun gece 21 aralık
güney yarım küre için ise 21 aralık en uzun gün 21 haziren en uzun gece...[hline]Al Sana Karpuz...
77103821
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞLAR 1 SN 1 SN. BURADA ÖSS DE COĞRAFYAYI FULL ÇEKMİŞ, DERSANE SINAVLARINDA 1TANE BİLEM YANNIŞI OLMAYAN, STAJYER COĞRAFYA ÖRETMEMİNİN COĞRAFYA EKSİKLERİNİ TAMAMLAYIP DİPLOMASINI VEREN BİRİ OLARAK DİORUM Kİ:
4ocakta güneşe en yakınız buda demek olyoki güneşe yakınlık mevsimlere ve sıcaklığa etki etmemektedir, hayır o nasıl olur demeyin gidin benim du gibi ezbere bildiim o coğrafya kitaplarınıza bakın
kuzek yarı küre için en uzun gün21haziran
kuzek yarı küre için en uzun gece21aralık
kuzek yarı küre için ekinox tarihleri yani gece ve kündüzün eşit olduu zamn 23 eylil 21 mart tır
daha başka bişi örenmek istersenzi bana sorabilirsiniz.......[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 22 July 2003 01:44 tarihinde demiş ki:
peki sen öss de coğrafyayı kimden çektin :) önündeki fln mı baktın.. da fulll çektim diosun[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
hah hah ha, ne kadarda komihsiniss, biz öle soru kaçırmadımızda full öektik deris,br sınavda bi başkasına bakana ben ezik derim (okul sınavları ayrı öss falan kastediom, okulun tadı başka cnm hehe) senda lafı, almışın yani.....[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 22 July 2003 03:55 tarihinde demiş ki:
canım zaten en uzak en yakın öss'de çıkmadı. :P
*!kıvırır*[hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.
ohaa be ben böle çeviren aadam görmedim süpeer, amuhahahaha, kıvır kıvır amuahaha :lol:[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...