Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

album download edlilesi siteler

Anelor

Öne çıkan mesajlar

limewire yuzunden bilgisayar göctü ondan indiriyordum zaten sarkilari kuzenim saolsun format falan atti yapti[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?
Sosyal ağlarda paylaş

666wicked666 da sorun mu war dun girdim bugun giremiyorum mms birisi yardimci olursa sevinirim
*!bu arada diger linklere bakar*[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?
Sosyal ağlarda paylaş

her grubun her albümünü orjinal bulmaya kalksaydım gezgin olurdum heralde:) bu durumda alış-veriş yararlı tabii[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

bok gibi parası olan sanatcılar belliki artık para kazanmak için şarkı yapmıyor (en azından benım dinlediklerim), bende dunyaın parasını orjinale bayılmak istemiyorum, ha gelirlerse varımı yoğumu bilet almak için harcarım.

Secdipim bazı sanatcılarda buna katılıyo zaten.

dip not:30 milyon'a albümü satılan bi sanatcı "korsana hayır" diye cıkmasın karşıma, plak şirketleri falan demeyi bana bulutsuzluk özlemi moğollar'ın cdleri 6-7 milyon cıkın bakın.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

emule yüklü iken o sitedeki linklere tıkladığında emule download listesine geçecek download...
o listedekiler emule ile yaptığın aramada bulunmuyor, o yüzden o siteden çok daha geniş bir arşivi arama şansın var[signature][hline]insanlar ikiye ayrılır; akbili olanlar ve akbili için şöföre para verenler...
ımph!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...