Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE den şikayetçi olmayan varmı..

icellat

Öne çıkan mesajlar

said:
icellat, 21 Eylül 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
Çok teşekür ederim bu beni çok sevindirdi. herkesin mecburen devam ettigini düşünüyordum.

Senin işin gücün yokmu sayıylamı verdiler seni bir topiğin silindi derdin ne sanane ya bak güzelim burası ko bölümü burda ne wow tartışıyoruz nede kötülüyoruz burası bizim dünyamız lütfen şimdi buradan git ve bizi bitkisel hayatımızdan uyandırma ok?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KK-PoWeRsLaVe-TR, 21 Eylül 2005 15:57 tarihinde demiş ki:
evet hiç şikayetçi deilim çünkü myko da oynuyorum. öğlen saatlerinde kalabalıkdan biraz lag oluyor o kadar :)

Biraz olm da get günde 7 kere ölüyom ya NecrozaN ben =P shardlı bebe :D

+
Şikayetçiyim :(
[signature][hline]Aresde Clan Arıyorum
lvl 57 cleric
Full Heal/Duff
Dip Not : İsteyen Herkese Kodlar yollandı xD :D

[Bu mesaj TrTownUser tarafından 21 Eylül 2005 16:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uzgunum ama ben sadece oyundan sikayet edenlerler
şikayetçiyim

neden ??

1-oyun yenı cıktı
2- elbette eksıklerı olacak
3-adamlar bunuda oynandıkca bulucaklar
4- madem buglar nasıl cozulur cok bilginiz var gidin k2 team e diyin ben cok ıyı anlıyom butun buglara veda etceksınız.

lütfen bekleyin hersey yavas yavas olacak
aslında ben bu oyuna alıstım ılk basta haritayı yadırgadım ezberleyınce sorun kalmadı
sadece savaslasların duzelmesını beklıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi anlamadığım bu ve buna benzer 23857239875 tane başlık açılmış olması.İstediğinizi söyleyebilirsiniz nasıl olsa hiç bir değişiklik olmayacak o kesin.Yani anlıyacağınız gereksiz bu adamlar yerseniz oynayın yemezseniz çekin gidin modundalar kimse sallamıyor gereksiz yere başlık açmayın.[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

İlgilerinizden dolayı çok teşekür ederim. benim canımı sıkan çok emek verdim KE ye ama şimdi çok üzülüyorum ne np kasılıyor nede exp. oyuna giriyorum boş gözlerle ne yapsam diye bakıyorum 14k np den sadece 850 kaldı bana yazık degilmi veya hepimize yazık degilmi arkadaşarım char ları silindi veya hacklendi bunlar sizin başınızıda gelebilir. Hep beraber buna bir çözüm bulalım veya bu diyardan ( KO ) gidelim
Sosyal ağlarda paylaş

53 lvl magem hacklendi allah belasını versin böyle oyunun.hakkımız yeniyo.hain gm ler bunasıl oyun kardeşim..ömür törpüsü walla amaaaaaaa...

şu an cyper az önce 44 oldum asain :D
çok sorunlu bi oyun ama seviyorum ve hala severek dewam ediyorum.bugünlerde bugglardan ve.savaştaki dc ve ölümcül laggdan şi,kayetçiyim sdece sevgiler....yarın stealthı açeyommm nirde cz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...