Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besiktas - Fenerbahce [FB TRIBUNU]

Zegna

Öne çıkan mesajlar

ya bide en çok güldüğüm nokta şu:

elde övünülecek bir başarı kalmayınca(şampiyonluk, yıldız, kupa, şu, bu, o) hemen olayın, biz gerçekten seviyoruz, işte bu aşk gibi olaya dönüştürülmesi.nedir ki bu? biz mi başkanımıza küfrettik başarısız olduğumuz zaman? hayret bişi :)[signature][hline]arc, 18 Eylül 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
işin komik tarafı, beşiktaşlıların sanki ortada süper bir "ezeli rekabet" varmış gibi göstermeye çalışmaları. halbuki bu ülkede sadece 2 (gerçekten büyük) futbol takımının arasında ezeli ve inanılmaz heyecanlı bir rekabet vardır o da FB-6S arasındadır
Sosyal ağlarda paylaş

aşk geçicidir, sevgi saygı baki kalır.[signature][hline]arc, 18 Eylül 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
işin komik tarafı, beşiktaşlıların sanki ortada süper bir "ezeli rekabet" varmış gibi göstermeye çalışmaları. halbuki bu ülkede sadece 2 (gerçekten büyük) futbol takımının arasında ezeli ve inanılmaz heyecanlı bir rekabet vardır o da FB-GS arasındadır
Sosyal ağlarda paylaş

biz zaten yeterince süslemiştik stadı. bi de adamlar üstüne 3000 ytl gibi bi masraf yapmışlar. yazık ya :)[signature][hline]arc, 18 Eylül 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
işin komik tarafı, beşiktaşlıların sanki ortada süper bir "ezeli rekabet" varmış gibi göstermeye çalışmaları. halbuki bu ülkede sadece 2 (gerçekten büyük) futbol takımının arasında ezeli ve inanılmaz heyecanlı bir rekabet vardır o da FB-GS arasındadır

[Bu mesaj LonelyWolf tarafından 18 Eylül 2005 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi forumlar arası çatışma çıkacakta kendimi tutamayacağım. bakın güzel kardeşlerim, tutunacak bir şey kalmayınca şanlı bayrağımıza sarılmayın hemen. madem o kdr övünüyordunuz. 1. dünya savaşı sırasında nerelerdeydiniz. Türk bayrağını formanda taşıman bişey ifade etmez. Mühim olan yüreğine sokabilmektir.[signature][hline]arc, 18 Eylül 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

daha şimdiye kadar,ne kimseyi rencide edici ne de birlerini kırıcı bir laf etmedik. fakat bjk topiği maşallah, baştan aşağı dökürmüşler...[signature][hline]arc, 18 Eylül 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

sataşmaya başladıklarından beri ne yazdıklarını merak ediyorum :)[signature][hline]arc, 18 Eylül 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

adamların açlıktan agızları kokuyo hala da pankart peşindeler.. paranız çıkışmadıysa fenerliler olarak aramızda toplayıp werbeilirz..nede olsa bjk taraftarlarını sevindirmiş oluruz..[signature][hline]2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
futbolu biliyosam konuşuyorum 5 den fazla atarız
bide delikanlı adam renkli takım tutmazmış..!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 18 Eylül 2005 14:22 tarihinde demiş ki:
yurt dışından postayla para gelcekte pankartın parasını ödicekler tey tey tey... :D

teyzemde de bıyık olsa dayım olurdu :lol:[signature][hline]2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
futbolu biliyosam konuşuyorum 5 den fazla atarız
bide delikanlı adam renkli takım tutmazmış..!
Sosyal ağlarda paylaş

ewt bu hafta cuma namazı cıkısında pendikte para toplıcam ne kadar cıkısırsa artık sansınıza.
butun fenerlileri duyarlı olmaya cagırıorum[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

ya söyleselerdi bana yardım isteselerdi, verirdik ya. yani atalarımız ne güzel de demiş"zenginin malı, züğürdün çenesini yorarmış" lol[signature][hline]arc, 18 Eylül 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LonelyWolf, 18 Eylül 2005 13:32 tarihinde demiş ki:

agucuk bugucuk... agu agu agu...[signature][hline]arc, 18 Eylül 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...