Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rıza Çalımbaydan Bomba Açıklama

huun

Öne çıkan mesajlar

Bizim olmayan bir Stadta .. Türkiye veya herangi bir resmi platformda olmayan bir ;Hazırlık maçında .. Fenerbahçe'li olduğu bile bilinmeyen bir elemanın hatası bizim Diyarbakırspor maçında puan kaybetmemize sebep oluosa .. Sahamız kapanıyorsa..

Sizin stadınızda Çıkan olaylar .. Sahaya girip yapılan saldırılar .. Shaya atılan saçma maddeler , Oyuncunuzun Antrenor'e dalması vs vs .. Sizinde kapanacak[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bak guzel kardesım aziz kapıları actırmadımı?Acık kapılardan arama yapılamadan ınsanlar stada dolmadımı?Ayrıca evsahıbı olarak guvenlık sızın ısınız deyılmı?O kursun adamın kafasına gelse adam olse bunun sorumlusu kapıyı actıran ınsansı deyılmıdır?Adam olmedıgı ıcın ceza almamanız mı gerekıyor?Veya gecen sene gese macında adamlara yaptıklarınız bızım macta olanlardan dahamı az?Bastımı kardes?Algılayabıldınmı?Pek ınanmıyorum ama umut edıyorum.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 21 Eylül 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
Bak guzel kardesım aziz kapıları actırmadımı?Acık kapılardan arama yapılamadan ınsanlar stada dolmadımı?Ayrıca evsahıbı olarak guvenlık sızın ısınız deyılmı?O kursun adamın kafasına gelse adam olse bunun sorumlusu kapıyı actıran ınsansı deyılmıdır?Adam olmedıgı ıcın ceza almamanız mı gerekıyor?Veya gecen sene gese macında adamlara yaptıklarınız bızım macta olanlardan dahamı az?Bastımı kardes?Algılayabıldınmı?Pek ınanmıyorum ama umut edıyorum.

Sizin maç ?

Evet gerçekten çok olay çıkardık ..

Msg atmicam diyorum fakat dayanamıyorum[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 21 Eylül 2005 13:37 tarihinde demiş ki: Zaten bolumde cıfte standart var.

Gerek Zegna, gerkese daha önceki moderatörlerimiz de böyle bir şey ile karşılaşmadım. Moderatörler dahil hepimizin insan olduğunu, insanların da hata yapma olasılığını gözardı edip böyle mesnetsiz yorumlar haksızlıktır arkadaşlar.

Forumlarda modere edilmesi en zor alanda çok iyi niyetle gösterdiği çaba ve bunu tekbaşına üstlenmesi bile başlıbaşına bir başarıdır.

Ayrıca, bu forum kullanıcıları olarak yazdıklarımızın denetlenmesini beklemek yerine, yazarken iki defa fazla düşünüp denetlemeye ihtiyaç duymayacak yazılar ile moderatöre destek vermektir doğru olanı.

Unutmayalım başkasına saygı duymayan insan, öncelikle kendisine saygı duymuyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesajlarımı edtiliyorum tupac le ilgili ama dayanamadım.
Eğer tupac'i koruyorsan senin de yörünge dışı olman lazım.
Adam BEşiktaşlı olduğu için yörünge dışı olmadı, sadece ben bugün 5 tane hakaret içeren mesajını şikayet ettim. İnsanlar Beşiktaşlı Fenerli Galatasaraylı olduğu için ihraç edilmezler, insanca tartışmayı bilmedikleri, başkalarına hakaret ettikşeri ve küfrettikleri için ihraç edilirler. Jediiiii'de de bu böyle olmuştur.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 21 Eylül 2005 14:08 tarihinde demiş ki:
Peki ceza sahasına bır bakın.Orada ceza alanların kımlıklerı yeterlı bılgıyı verıyor.Eger burada bır kısı yetkılı olacaksa bu kısının formasını cıkarması gerekır.

Dedigim gibi cifte standart yaptigima inaniyorsaniz , gereken yerlere sikayet edebilirsiniz.

Sahsen kimseyi GS li veya BJK li diye men etmedim , ceza alan arkadaslar kendi hirslarinin kurbani oldular.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

peki sayın zegna.Sıze bırkac soru sormak ıstıyorum.
Bir kişi sureklı tahrık edılırse bu tahrıklerın sonunda yapacaklarından onu tahrık eden mı sorumludur?Yoksa tahrıge goz yumanlarmı?aglıyorlar,emzık, vb. yaklasımlar benı sureklı tahrık edıyor.Sankı antudayız.
Ben sahsen forzabesiktas adlı foruma hıc uye olmadım olmamda.Ama burası gıderek oralara benzıyor.Sevıyeyı korumak sanırım sızın gorevınız.Peki neden acılan forumlardakı kıskırtmaları uyarısız bırakıyorsunuz?Acılan konulara bakın hepsında fenerlı arkadasların kıskırtıcı hatta bazen hakarete varan yazıları var.Bızımde karsılıgını vermemız en dogal hakkımız deyılmıdir?[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 21 Eylül 2005 14:22 tarihinde demiş ki:
yok febelı soyleyınce deyıl.Olsada 1 hafta out.Ama 2pac yapınca yorunge dısı.

tupac , fake account acip kufur ettigi icin blackrose tarafindan banlandi.

Daha sonra baska bir account ile geldi ve kurallara uydugu surece kimse ona dokunmadi.

Sen simdi bana tupac ile ayni uslubu kullanan bir fenerbahceli gosterirmisin bana? Hani senin deyiminle kayirdigim adamlardan.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

İmzamı daha oncede acıkladıgım uzere ABSOLUT'un oldugu ıcın kullanıyorum.Ayrıca Okudugunu anlama kabılıyetıne sahıp bırı orada aslında fenere gızlı bır ovgu bıle bulabılır.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...