Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayseri & Kayseri Erciyes

dooman

Öne çıkan mesajlar

öğrendim ki şuanda kayseri diye oynayan takım 2 sene ewwelin kayseri erciyessporu ve kayseri erciyes de 2 sene öncenin kayserisporu. bu 2 takımın web siteleri bile aynıymış. uefa, fifa veya tff böle bi olaya birşey demiyormu çok şaşırıyorum. işin komiği bu takımlar galatasaray ve fenerbahçenin ardından 3 ve 4üncü sırada. ligimizin biraz rezilliğini belirtiyor galiba...
Sosyal ağlarda paylaş

ortada garipsenecek bi durum yok ki?

2 sene önce küme çıkan takımın adı kayseri erciyesspordu.
Kayseriyi super ligde temsil edecek diye ismini kayserispor olarak değiştirdiler.
2. lig a da kalan kayseride kayseri erciyes olarak adını değiştirdi.E bu sene kayseri erciyeste çıkınca ikiside süper ligde oldu işte.. ne var bunda?
Hatta bu sene kümeden kayserispor düşse ve ligde kayseri erciyesspor kalsa yine isim değişikliğine giderler süper ligdeki takım kayserispor olur?
fifa tff ne desin buna? yasak mı isim değişikliği?
yönetimi ayrı sahibi ayrı oyuncular ayrı renkler ayrı..[signature][hline]FİLTHY PLAY!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 21 Eylül 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
ortada garipsenecek bi durum yok ki?

2 sene önce küme çıkan takımın adı kayseri erciyesspordu.
Kayseriyi super ligde temsil edecek diye ismini kayserispor olarak değiştirdiler.
2. lig a da kalan kayseride kayseri erciyes olarak adını değiştirdi.E bu sene kayseri erciyeste çıkınca ikiside süper ligde oldu işte.. ne var bunda?
Hatta bu sene kümeden kayserispor düşse ve ligde kayseri erciyesspor kalsa yine isim değişikliğine giderler süper ligdeki takım kayserispor olur?
fifa tff ne desin buna? yasak mı isim değişikliği?
yönetimi ayrı sahibi ayrı oyuncular ayrı renkler ayrı..

Kayseriliyim .. Özümde Bünyan Girveli ..

Olayı açıkliyim kısaca yakından takip ettiğim için ..

2 Sene önce K.Erciyesspor 1. Lige Yükseldi .. Ve 2 Kulup arasında anlaşma sağlanarak Yönetim - Futbolcu Kadrosu - Teknik kadro vb hiç bi şekilde değişmeden sadece Takım Isimleri Değişti .. K. Erciyes - Kayseri , Kayser - K. Erciyes oldu ..

Amacı: Türkiye Süper Liginde Kayserispor olarak kayserinin temsiliydi ..

Ve 2 Takımında renkleri Sarı Kırmızı idi ..

Bu Sene Kayseri Erciyesspor'da 2. Lig A kategorisinden Süperlig'e Yükseldi ..

Ve Sonuç olarak isim değişikliği bir daha yapılmadı .. Fakat şöyle bir değişim oldu .. K.Erciyes Italyan devi Inter'i kardeş takım olarak ilan etti ve renklerini Inter'in renkleri ile değiştirdi.. Ardından Inter'i Kayseride bir dostluk maçına davet etti Inter klubu bundan çok hoşnut bir şekilde teklifi kabul etti fakat bazı sorunlar oldu gelemedi ..

Bunun sonucunda hala K.Erciyes Inter'in renklerini
Kayserispor ise Sarı Kırmızı Rengini kullanmaya devam etti ..

İşin özeti budur[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 21 Eylül 2005 05:20 tarihinde demiş ki:
trasty
babam bunyan girvelili
annem gesili benimde :D

kesin akraba cikicaz
Aile : Sönmez ..

Tanırlar sanırım Dedemi Savcı İbrahim Sönmez .. Babam'a lanet ederler Kubilay Sönmez :)[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 21 Eylül 2005 12:17 tarihinde demiş ki:
tamam dedemi aradim simdi

senin deden benim dedemin amca ogluymus :D

lol ya haha :D

davut sonmez benim dedem.
Ahah komedi Nufus Kağıdında
IL : Kayseri , Ilçe : Bünyan , Mahalle/Köy : Girveli
Aile Sıra No:00009 muhtemelen seninde boyledir[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...