Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Wars

Dantes

Öne çıkan mesajlar

http://www.x-wars.com
Capulcu arkadaşımızın bulmuş olduğu süper bir explorer oyunu..
Ogame'den daha kapsamlı ve size birçok seçenek sunuyor, kendi geminizin dizaynını yapmak ise bunlardan sadece birisi...
Construction süreleri çok uzun, yani bir maden için bina yapımı yaklaşık 1:30 saat sürüyor...
Oyunda 4 ırk var. Kayıt olurken seçiyorsunuz.Her ırkın kendine ait özellikleri mevcut tabiki... Irk seçtikten sonra Factionlar var. isterseniz seçersiniz, isterseniz seçmezsiniz, size kalmış birşey.. 8 tane Faction var...
Size tavsiyem kayıt olmadan önce muhakkak siteyi gezerek factionlar ve ırklar hakkında bilgi edinin. değiştirme şansınız yok çünkü bidaha...
Herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırız...[signature][hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi harika bir oyuna benziyor. Oldukça detaylı. İlgilenen birileri yok mudur acaba? Bu oyunu ogame gibi Türkiye'ye getiremez miyiz? Türkçe olarak oynamak isterim doğrusu.[signature][hline]Hayat, cinsel birleşme yoluyla bulaşan ölümcül bir hastalıktır. Jacques Dutrounc
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşimle benim accountlarımız farklı oldugu için ve aynı ıp den 2 tane acc girdiği için banlamışlar beni :( mail attım cevap bekliyorum.. yoksa teee baştan kasıcam.. onu kasmakta ölüm resmen :)[signature][hline]Death will come on wings of song,
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yarın ilk gemilerimi üreticem valla. Combat sistemini henüz anlamadığımdan ne kadar başarılı olabilirim bilemiyorum ama başlangıçta yapabileceğim en iyi gemiyi üretiyorum gibi geliyor.[signature][hline]Hayat, cinsel birleşme yoluyla bulaşan ölümcül bir hastalıktır. Jacques Dutrounc
Sosyal ağlarda paylaş

evren yok tek server evet..
ama galaksilerinde önemi var mesela sadece 1.galakside altın madeni var.. belli galaksilerin belli gezegen tipleri yoğun (oyunda planets diye bi yer var orda özellikleri yazıyo).. M tipi bi gezegenle başlıyosunuz.. yeterince geniş. hiçbi artısı eksisi olmayan bir gezegen..[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam aynı gemiyi bugün ben de tasarladım. Ama gıcık oluyorum, geminin kapasitesini hiç sonuna kadar kullanamıyoruz. Bileşenlerin istediği yer ve enerji birbirine asla uymuyor.[signature][hline]Hayat, cinsel birleşme yoluyla bulaşan ölümcül bir hastalıktır. Jacques Dutrounc
Sosyal ağlarda paylaş

Evett, accountum tekrar açıldı ve kaldığım yerden devam ediyorum yuppi!!... şimdik, en kısa zamanda bir ittifak içerisine girmemiz gerektiği kanısındayım...[signature][hline]Death will come on wings of song,
Sosyal ağlarda paylaş

ühüü bina yapimini iptal edince verdigimiz paranin sadece yarisini alabiliyormusuz :( deneyerek ogrenmek biraz kotu oldu tabi.

Sizce su irklardan en iyisi hangisi? Ben terran ve confederation sectim.

Birde oyuna baslayali 2 gun oldu hala ne bir tershane gorebildim ne de bir gemi teknolojisi. Ne zamana yaparim ilk gemiyi.
Sosyal ağlarda paylaş

ship contruction resaerch et. sonra binasını yap. görücek o kadar zor deil aslında..
headquarter=bina edilcek daha çok alan
santral: enerji.. (enerji 3-4 e düştümü yinede binalar daha kötü çalışmaya başlıyo galiba)
madenler: ambar işte :P
contruciton bilmemne: daha hızlı bina yaptırıyo.. ilk seviyesi yarı yarıya azaltıyo.. sonraki 1/3 sonraki 1/4 sonraki 1/5 şeklinde :)
frururozin yapmak için lv3 frubin lv3 orizin madnei gerekiyo..
gemi yapma kerkenden akıl karı deil. kasmayın öyle...[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

savaş sonuçlarını bekliyoruz.. :) bu arada terran ve confederation kombinasyonu bence gayet güzel olmuş.. önce madenlerinin bi seviyesini yükselt. lvl 9 fln olsun en azından kristal ile iron, sonra diğer madenleri yavaştan başla researchleri yaparken.. sonra gemi işine girersin :D[signature][hline]Death will come on wings of song,
Sosyal ağlarda paylaş

İlk savaşımı kazandım. Zaten düşmanın savunması falan yoktu. Merak ettiğim iki şey var:

Birincisi, bu espionage probe'lar her görevden sonra imha mı oluyor?

İkincisi, gemilere eklediğimiz cargo alanları çok yetersiz. Bu aşamada yağma sırasında kullanılabilcek daha iyi bir kargo seçeneği var mıdır?

Bilenler cevaplarsa sevinirim.[signature][hline]Hayat, cinsel birleşme yoluyla bulaşan ölümcül bir hastalıktır. Jacques Dutrounc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...