Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode 4-5-6

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Doğru alana topic açtığımdan emin değilim ama kusura bakmazsınız umarım.
Star Wars Episode 4-5-6 yı şöyle bir 7-8 sene önce tv de göstermişlerdi yanılmıyorsam star da. Neyse ne zamandan beri aklımda var vcd sini bulsam da izlesem diye. Bu filmleri nereden elde edinebileceğim hakkında bir fikri olan varmı.
Veya topluca kanallara baskı yapalım tekrar bu filmleri göstersinler diye, gerçi ne kadar işe yarar o da muamma amai Yaz döneminde 3. sınıf dizileri izlemektense star wars gibi baş yapıtları izlemeyi siz de tercih edersiniz herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıköy de Rex sokak ta Orta Dünya var orda yoksa gene oralarda Ansalon var işte orda bulursun ama o filmlerin yeni çekimleri(90'lardaki) Kazaa dan iki günde film çekiorum haftalar biraz abartı, 2 gece açık bırak yarısı olur ztn[hline]Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor

May the force be with you!

Dem hibis think beat us
Dem hibis be wrong

Skini göremedim...
Sosyal ağlarda paylaş

cnbc-e'ye baski yaparsak gosterirler zaten oyle bi planlari vardir ama star wars sonucta bu kesin cok paradir ondan gostermeiyorlardir.

Ankarada sakaryada bir bilgisayarcidan aldim ben eski serileri biraz arastirin bulursunuz kablo varsa kazaadakiler fake degil bence onu deneyin.[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...