Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besiktas - Fenerbahce [BJK TRIBUNU]

Zegna

Öne çıkan mesajlar

said:
beybin, 18 Eylül 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
said:
Wendigo, 18 Eylül 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
said:
Ferrero, 18 Eylül 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
Maç bjk nin hakkıydı bir gs li olarak bunu söylüyorum...

gs li olarak fenerin hakkiydi diyecek hakkin yok sanirim

dili varmaz :) ..

Ben diyorum gs'li olarak fb'nin hakkıydı maç.[signature][hline]| Me | | M. Portnoy | | Vic Firth | | Tama |
.. dark forter // god forgives... i do not! ..
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu maçtan sonra özetlerde kale arkası kamerasından gördüm.tam belli olmuyordu yanlış gördüm herhalde dedim. ama ntvde güntekin onay söyleyince gözlerime inanabildim.Fenerbahçenin forveti anelka kaleye giderken onu kovalayan beşiktaşın forveti ailton.. bu da rıza hocanın taktiklerinden biridir galiba..

[Bu mesaj Zegna tarafından 19 Eylül 2005 18:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Gunes'i çıkarıp İbrahim Akın'ı alinca Ahmet Hassan'dan sag bek yaptı Riza efendi. Malum Anelka'nın penaltısını yapan Ahmet Hassan , Fener'in 2. golunde Nobre'ye öle assist yaptıran da Ahmet Hassan. İlk golde de Anelka'nın peşinden koşturan Ailton. Nasi bi taktiktir anlamadım gitti.[signature][hline]mardox, 31 Ağustos 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
Zaman - Ecevit konuştu : "Arthas hain değil!"

Sosyal ağlarda paylaş

yerli malı yurdun malı herkes ümit karanı tutmalı[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahuhaha Kapalıda Fener formalı Şişme Bebek vardı koptum ya tribünde görünce !!

Maç esnasında sahaya atsalardı Anelkanın yanına süper olurdu o ayrı mesele !!Ne de olsa ne zarar verir ne bişiy yapar ne de olsa içinde hava var :D[signature][hline]Tek İstediğimiz Eşitlik ; Başka Birşey Değil
Sosyal ağlarda paylaş

Benım annamadıgım bı konu war sımdı once Fenerlılerın sahaya kacak olarak dıyelım gırdıgı yerde basta besıktaslılar wardı we sonra bagırdılar kapıları acın fln dıye kapılar acıldı we besıktaslılar eskı acık tarafına yerlestırıldı daha sonra eskı cıktıkları yer fenerlı oldu sonrası malum eskı acıktakı seyırcıler geregınden fazla kufur ettıler (pek hos karsılamadım) Daha sonra bırı eskı acıktan meşaleyı yaktıgı gıbı fenerlılerın arasına attı.Pekı eskıden o kafeste oturan besıktaslılar fenerlılerın oraya gelecegını nerden bılıyorlardı ki gorevlılere baskıda bulunup eskı acık tarafına gıttıler..?
1 soru daha; Alen 3 lu cektırmeden once Çarşı tarafı cok dırettı sureklı tezahuratta bulundular.Oyuncular antrenman yaptıkları ıcın ızın werılmedı guwenlık tarafından fakat Alen hıc bı sey olmamıs gıbı guvenlıgı yardı sahaya gırdı Fenerbahçeli oyunculara baktı soyle sonra 3 lu cektırdı.Alen'in sahaya ınmesıne nasıl ızın werıldı..?
Bu arada;Tribun superdı keske patı den maça toplanıp ta gıtseydık...[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

Alen abi nin sahaya girmesi yadırganacak bişey değil, kendimi bildim bileli olan bişey, bir İnönü ritüeli. kimse de zorluk çıkarmaz çünkü bilirlerki taraftar onu orda ister "Alen sahaya 3'lü çektir kartala" "amigomusun yoksa kebapçımısın yoksa reklam yıldızımısın, anlayamadık söyle sen ne ayaksın Alen Abi sen manyakmısın ;)

hatta geçen sene Alen Abi Beşiktaş - efes maçının hava atışını sahanın ortasına inip durdurup 3'lü çektirmişti. tüm salona kopuktu.[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shaklaban, 20 Eylül 2005 06:04 tarihinde demiş ki:
said:
SmoLaFein, 19 Eylül 2005 20:31 tarihinde demiş ki:
Sevinmek için Sevmedik..!!
+1

bu biraz bugünkü haberlerle çelişiyor, yukarıdaki gibi olmalı bence de ama nedense 3 maç kaybetti diye polemik yaratılmaya başlandı çoktan Rıza Çalımbay'la ilgili, gidecek mi gitsin mi kalsın mı soruları uçuşuyor ya da "uçuşturuluyor" nedense[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...