Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online'da bilgili biri aranıyor.

Mavi

Öne çıkan mesajlar

Knight Online'ye başlama kararı aldım.

Bilgili bana bazı oyun ile ilgili genel bazı konularda yardım edebilecek birini arıyorum.

Oyunu nerden çekicem ?
Hangi server'de oynayacağım nerden, nasıl başlayacağım ?

Yardım edebilecek, yol gösterebilecek yardımsever bi pati ö.m atarsa sevinirim.[signature][hline]
Yaş 43 oldu.Kaporta sinyaller vermeye başladı...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 18 Eylül 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
Hmm..

Saçma mesajları görmezden gelidiğini sayarsak yazılanları dinlemeni öneririm. Kafa ağrısı oldu artık oyun. Çok saçma insanlar doluştu. HATE TURKS diye clanlar kol geziyor neredeyse :P MMO bölümünde bir sürü oyun önerisi var. Birini dene bundan uzak dur :D[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Vazgeçtim başalamaktan sağolsun 4-5 arkadaş ö.m yolladı bu konu ile ilgili sanırım hack olayları ve 14-15 yaşındaki velet'ler kirletiyormuş ortamı.

Wow'a başlayamam adam gibi türk ve ücretsiz sunucu yok.(sanırım)

başlarsam orjinal sunucu'sunda başlarım buda çok para + orjinal kutulu oyun.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 19 Eylül 2005 01:06 tarihinde demiş ki:
Başlama abi UO da nasıl millete küfür ediyorlar burda 10 katı var, yaş ortalaması 11 uğraşılmaz..

Omerta oynayalım gel seninle =)

Omerta nedir bilgi ver biraz =)[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...