Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"PATİKENT" projesi..

Throndor

Öne çıkan mesajlar

said:
wildpervert, 19 Temmuz 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
bura kendi içinde bi forum olmuş zaten,
paticik-patikent lol

doğru söze ne demeli?

Geçmiş olsun throndor, cana geleceğine mala gelmiş buna da şükür.[signature][hline]sonunda yeniledik. , NMN

para
para
para!!!

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler herkeze..Öyle hakkaten cana gelmedi..1 sn önce girseydim kavşağa giriyordu adam kapıdan içeri.. Kaputa girdi allahtan..

Arabayı ankarada çarpmadığım için git gel felan oldu şehirdışına.. Neyse yarın alıyorum inşallah servisden.. Yarın akşam da geliyor sonunda patikent.. Yarın akşama kadar yeni birşeyler olursa onları da koyarız..[signature][hline] Deus Ex Machina
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar geçmiş olsun.
Bekliyoruz patikentimizi.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Herkeze selamlar..

Büyüyoruz demiştik büyüdük... Aşağıda %50 küçültülmüş versiyonu izlemekteyiz..%100 lük versiyonu tahmin edilebildiği üzere imageshack sonunda dosya ebatından dolayı kabul etmedi.. Meraklısına maksimum tad, maksimum görsellik için %100'lük verisiyonu da en yakın zamanda düzgün ve güvenilir biryere upload ediyorum..

Buyrunuz..

[signature][hline] Deus Ex Machina

Sosyal ağlarda paylaş

uğraşan herkesin emeğine sağlık, süper olmuş.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

PixelArt olarak adlandırılamayacak bir resim ise alınmamasından yanayım. Sonuçta spesifik olarak belirtilmiş..

Throndor ellerine sağlık fakat bu iş gittikçe hem sana daha fazla zahmet olacak hemde hiçbiryer şehrimizi kabul etmeyecek.

İçimizde bir kişi bile yokmu yahu şunu pixelmoon kıvamına sokabilecek? Yolları fln html ile sadece 1 kere download ettirerek artalanı oluşturduktan sonra üzerine yine html ile evleri oturtabilecek ve bu vesile ile şehrin yüklenme boyutunu gözle görülür bir şekilde azaltacak?

Hani yaz tatilindeyiz çoğunuzda tatildesiniz boş oturan vardır uğraşmak ister fln..

Daha sonra pati yöneticilerinden rica edersek bize ufak bir alan ayarlayabilirler belki oraya upload ederiz..

[signature][hline]Atahost.net Web Hosting

[Bu mesaj Vodan tarafından 23 Temmuz 2005 02:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum ki Vodan ın söylediğini yapabilecek bayaa bir kişi vardır burda ;) hadi patiler yapın güzel bişi işler kolaylaşsın. bu arada çok güzel olmuş şehir herkesin ellerine sağlık. Throndor senin ayrıca bi eline sağlık, süper vallahi ne diyim.[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 27 Temmuz 2005 02:41 tarihinde demiş ki:
tam cikisacaktim "biri simpsonlarin evini direk kopyalamis oha be" diye... sonra onceki sayfalara bakip amacin bu oldugunu gordum hehe

Eheh o kadar benzemiş olmasına sevindim :D (Hem de çok sevindim)
Sınavlar falan var şimdi :( Bitsin yaparız bişiler.. Daha PatiMall falan yapıcaz (Bi de şirinlerin evini yapıcam becerebilirsem)[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıköy'ü işgal etmiş "abi sidi lazım mı" tiplerinin sidi "şhopu". Patikent'e merak sarmışlar şimdi demek...

edit: maushdahudsuhdhudsf cdnin ön yüzünde parlama yapmışım şimdi iyice farkettim. geri dönüşü de yok psd olarak kaydetmedim yaşasn mfdsushfads

[Bu mesaj HUR_AFE tarafından 30 Temmuz 2005 03:53 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...