Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

usko asLında çok dandik...

Fckr

Öne çıkan mesajlar

savaştayız başLar başLamaz dc oLduk hep birLikte küLLiyen yaLan oLduk ...

uraştık yarım saat sonra girdik brethdeyiz...

aLdıım potLar gitmiş ve param geri geLmiş neyse aLışverişi yaptık ve savaşa girdik Lag yoktu iLk başLarda ama sadece 10dk.

sonra yendik neyse basmaya gidiyoz acaip bir Lag ... kimse hareket etmiyor sadece sen hareket ediyorsun ve yazdıım yazı 5dk. içinde çıkmadı dedim bu dzLmicek dcde oLamyınca seLect karakter yazdım hata verdi... girmeye çaLıştım giremiom asla girmio faiLed current zone saten d2ye de girmiyo faiLed d2...

o acaip Laga dayanıp re-Log denemeyen arkadaşLara sordum yürüyemioz sadece cLan chat yapabiLioz dediLer...

empiredede böyLe , k.o.dada böyLeydi...

asıL amacı savaş olan bi oyunda bu kdr da rezaLet oLmaskii...

asLında harbiden çok dandik bi oLuşum oLduu kanısındayım[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 18xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

buzi adamın derdi büyük bide sen gitme üstüne....

fckr sana şurdan bir +1 yollayayım aynen katılıyorum güya KE gelince lag düzelcekti,buglar düzelcekti hepsi külli yalanmış işte aynı tas aynı hamam....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 16 Eylül 2005 20:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"L" oLayı ezeLden aLışkanLık defterLerimde biLe böyLe ...

ya bi haftadır heves ediyoz savaş bekLioz 1deki savaş oLmuyor üstüne bide 7deki savştada yaLan oLuyoruz... bıktım waLLa asLında çök pogtan bi kuruLuş serverLarın kaLdırmayacaksa nie açıyosun a.k.[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:

sanırım agreesiveden bahsediyom daaLdı satış oLdu ne kıyak kLanda ama :) peLerinimiz wardı 2 tane aLt cLanım wardı ah ah[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...