Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acil hızlı bağlantılar hakkında yardım

THiM

Öne çıkan mesajlar

56K bağlantım bugün yarın bitiyor
birkaç sorum var.

Önce ADSL:
*Hangi şirket?
*Fiyatlar nasıl?
*Bir yerden başka bir yere taşındığımda yeni modem mi gerekecek?
*Memnun musunuz?

Kablo?
*Hangi şifket?
*Fiyatlar Nasıl?
**Bir yerden başka bir yere taşındığımda yeni modem mi gerekecek?
*Memnun musunuz?

Bir de superonline ın hızlı bir bağlantısı var, rekllamları çıkıyor ya. O nasıl?[hline]Unreal
nightstalker, 07 July 2003 14:05 tarihinde:
"Acaba smileylerin omurgaları var mı? varsa niye vücutları yok? vücutları gerçekten yoksa omurgaları niye var?"
demiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Superonlinenın hızlı bağlantısının ismi Skyrunner kısaca şöyle açıklayayım senin bağlantından çok Dowload hızını yükseltiyor ilk 400mbyi çok hızlı çekebiliyorsun ondan sonra seni diğer kullanıcılarınında bulunduğu havuza alıyor bu havuzda senin gibi 400mb dlsinin bitiren insanlar var bazen hızı ilk hızından fazla olabiliyor.TElefon parası ödüyorsun+Skyrunner denen şeye para ödüyorsun senin pingini etkilemiyor sonuç olarak hala dialupsın.
Kablo firmalarının hepsi şuan TürkTelekoma bağlı ama ayrı ayrı bölgelere yayılmışlar.
www.ultratv.net
www.kablonet.net
birtane daha vardı aklıma gelmiyor.
Bağlantı olarak bugunlerde oldukça iyi ama hizmet verdiği yerler yaygın değil.
ADSL'de Türktelekomun tekelinde almak için bağlı oldugun santralde olması lazım ve boş adsl hat olması lazım veya adslsi olan birinden satın alacaksın hattını bunun yanında Bazı ISS lerde adsl hizmeti sunuyor ama kurumsal olduğu için yüksek rakamlara çıkıyor onun dışında iyi diye duydum.
Daha çok bilgi için adsl, kablonet,ultratv,skyrunner diye arat forumlarda.
Sana bir başka önerimde kesinlikle Skyrunner alma resmen insanı salak yerine koyuyorlar ayriyetten ADSL veya kablonet alıcaksan şuanki kampanyalara takılıp üyeliğini uzun vadeli yapma 2004de Türktelekomun teleki kalkacak şuanki ödiyeceğin paradan daha az ödiyeceksin ve daha iyi hizmet alıcaksın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

peki bulunduğum bölgede hangisi var nereden bileceğim (ultratv, kablo net, vs)
zaten kablo tv var bizde, bundan dolayı indirim yapılıyor mu

bir de kablo modem işinden bahseder misiniz? maliyeti nasıl? yer değişiklinden etkilenir mi?[hline]Unreal
"Acaba smileylerin omurgaları var mı? varsa niye vücutları yok? vücutları gerçekten yoksa omurgaları niye var?"
demiş

[Bu mesaj THiM tarafından 16 July 2003 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Gir sitelere verdiğim sitelere bak nerelere yayın yaptıklarını bide yer değiştirmen sonucu birşey olmaz diye tamin ediyorum.ISDN bütün iss lerde var hemen hemen.128 ve 64 olarak[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

ultra tv zaten anadolu yakasıymış

kablo net te bizim tarafta değil

sanırım diğeri oalcak bizim buradaki[hline]Unreal
demiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Şuan port yok sadece portu olanlar satıyor veya bırakanlar alıyor ama sana sıra gelmez çünkü birçok kişi telekomun sitesinden sıraya girdi şimdi sen girersen baya bir beklersin.Yeni portlar açılacak filan deniyordu ama kesin bir bilgi yok bir web sayfasındada okumadım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 16 July 2003 18:28 tarihinde demiş ki:
superonline nin birde isdn si var ayda 60milyon + normal telefon faturasi 128k lik internet icin[hline]

Ben kullanıyorum ISDN'sini Superonline'ın. Yıllık modem dahil 300 küsür mil. e aldım. Ancak hatırlatmakta yarar görüyorum internetin zaat ücreti zaten almış başını giderken (1.666.000 TL dı sanırım) sen normal hızın iki katını kullanıyorsun diye (sözde tabi) senden bu fiyatın iki katı olarak telefon parası tahsil ediyolar. Yani senin saat ücretin oluyor 2.300.000 TL. Diakkat edilmesi gerekn bir hususta her bağlantıyı kesip bağlandığında da arkadaş direk bu fiyatı bağlandığın anda hanene yazıyor ve ondan sonraki her saatte yazmaya devam ediyor. Yani böylece normalde bir kablo'ya yada adsl'e ödeyeceğin fiyat aylık sabit 60 - 80 mil arası iken isdn de bu fiyat ortalama 300 - 500 mil. a çıkıyor ve bu fiyat sabit değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...