Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Electro Gitar...

Lokantaci

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar benim electro gitar a hastalıgım electro gitar almama sebep oldu.olucak dersek daha yerinde olur.
Sorunum hoca ve satın alma konusunda !
satın alsam nasıl birşey almam gerekir hoca konusuda antalyada en iyi ve ucuz hoca ?[hline] :utaniem: [b]Always Kebap[b] :utaniem:
:utaniem: [b]Kebap Store [b] :utaniem:
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Bende eskiden gitar almadan önce böyle bir forum açmıştım istersen buraya yazıyım forumun adresini anlamadığın yerleri yazarsın yine. Ordan önemli bilgiler alabilirsin.
Gitar Alıcam(electro)adlı forum
Şimdiden iyi şanslar ve iyi çalışmalar.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

[Bu mesaj Solonor tarafından 18 July 2003 13:19 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Solonor tarafından 18 July 2003 13:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be 3 editte başadrım url vermeyi. :-)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 19 July 2003 00:31 tarihinde demiş ki:
antalyda hoca bilmiom da elekctro ucuz bişi almak istosan cort x serisine bak hem ucuz hem kaliteli x-6 mesela[hline]And I find it kinda funny, I find it kinda sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 19 July 2003 00:31 tarihinde demiş ki:
antalyda hoca bilmiom da elekctro ucuz bişi almak istosan cort x serisine bak hem ucuz hem kaliteli x-6 mesela[hline]And I find it kinda funny, I find it kinda sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had

*!gülümser* bende x6 var. Çok memnunum. Lokantaci şuan çalabiliyorum işte tarihe bakarsan haziranın ortasında aldım çok olmadı alalı. Ama bişeyler çalabiliyorum. Olay azimde ve kararlılıkta bitiyor. Çok istersen yaparsın.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

cok saolasın ama antalyalı warsa iyi bir hoca arıyorum
ayrıca bugun sordugun washburn 350 400 usd cortlar ise 100 150 milyon arası oldugunu duydum ve wash burn almaya karar verdım model belırtırsenız sevınırım elım kucuk sag kullanırım???[hline] :utaniem: [b]Always Kebap[b] :utaniem:
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer taraftan sahibinden.com'a bakabilirsin tabii. İkinci el almakta hiçbi sakınca yok, fayda var. Ama amfiyi naapcaksın onu merak ediyorum.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

1- link için saol cok güzel bir guitar antalyada bulabilirmiyim acaba ?bide senınkınden bulamassam washburn'un tavsiye edebilecegin bi modeli varmı ???
2- Başlığımın nesi var burası ingiltere deil türkiye burda gitar adı !!!
3- Tabiki klasik olanı sana verırım kermıt kanka :)
4- Anfi'm var merak etme :) ama yenisinide alabilirim
antalyadakı electro çalan arkadaşlar bana tavsiye edebilecekleri bir hoca varsa beklemekteyim para hazır ama karar aşamasındayım washburnun tavsiye ettiginiz modelleri[hline] :utaniem: [b]Always Kebap[b] :utaniem:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...