Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne zaman duzelecek bu mageler

xzbit

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar megler damegleri ne zamn duzelecek bi bilginiz varmı satfsıda aynı damegi veriyorum bu nası iş ya bole olcaksa sattflarıda silsinler ne anlamı varki aglamak istiyorum millet çatur cutur ıtem kasıyor ben olup lvl dusuyorum buna bi çare bulunacakmı?????
the lost lover
lvl 61 arc.mage
beramus
Sosyal ağlarda paylaş

Daha ne bug'u ya bug falan yok millet... Salı gunku savaşta gayet normal şekilde nova ile vuruyordum Orclara, bundan sonra bu şekilde gidecek daha fazlasını beklemeyın kesınlıkle... Arenada bir Orc asasin arkadasla ölesine kapıştık herşey gayet normaldi...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 17 Eylül 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
Daha ne bug'u ya bug falan yok millet... Salı gunku savaşta gayet normal şekilde nova ile vuruyordum Orclara, bundan sonra bu şekilde gidecek daha fazlasını beklemeyın kesınlıkle... Arenada bir Orc asasin arkadasla ölesine kapıştık herşey gayet normaldi...

Kasımpatı bug olup olmadığını şu şekilde anlarsın :
Eğer asan iyise arenada asa ile nova at birine hatta thorn falanda at sonra eline kılıç al dandik bişey onla aynı büyüleri yap ve dmg lara bak. Ben bazen kılıçla novada daha fazla vuruyorm. Eğer dmgler arasında 50-100 fark varsa bugggg var demektir staff çalışmıyodur.
Not : Stafım lycoan +7 kullandıım kılıç long sword +3 :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daha ne bug'u ya bug falan yok millet... Salı gunku savaşta gayet normal şekilde nova ile vuruyordum Orclara, bundan sonra bu şekilde gidecek daha fazlasını beklemeyın kesınlıkle... Arenada bir Orc asasin arkadasla ölesine kapıştık herşey gayet normaldi...

sen papersin fazla fark etmez pette çok fark ediyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shaklaban, 17 Eylül 2005 15:26 tarihinde demiş ki:
said:

sen papersin fazla fark etmez pette çok fark ediyo

Beyler siz hala olayın staffla verilen dmg kısmındasınız. Ya ben kılıçla aynı dmg yi veriyosam neden staff kullanayım. Stafflarda bugg var staffların bi takım özellikleri çalışmıyor ve bunu staff olmayan başka şeylerle karşılaştırarak öğrenebilirsiniz. Gidin arenaya elinize dagger alın kılıç alın değişik asalar alın deneyin işte büyülerinizi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Benim bildiğim kadarıyla iyi ve deneyimli bir oyuncusun ama sanırım savaştaki damage lerin cz den farklı olduğunu unuttun.Savaşta 1300 vurduğum halde cz de bu en fazla 800-900 olur lvl 66 mage ile - en azından böyleydi :( .BU şuan hala var.Adamlar biz hallettik demediği sürece de var olmaya devam edicek,gayet basit bir şey.BU yüzden bende mage karakterimle oynamıyorum.
Diğer bir noktada benim genelde mage lere eskisi gibi vuramamam.Rog lara war lara ve priestlere eskisine yakın vuruyorum.Arena da rog la normal kapışman bundan kaynaklanıyor.Ama tutupta bi mage a thorn la vurunca hala 300 damage.Rog a vurunca 600.Çoğu arkadaşım hala kasıyor ama benim açıkçası bu durumda içimden gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benim damegeler ii ya eskisi gibi ben bi deişiklik gmremedim pek kendimde.Tam bilmiyorum tahminen bizim vuruşumuz düştüyse onların da hp si düşmü olabilir tabi oyuna girersem emin olup sölicem :D[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...