Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grup elemanlarının davulcuları grupları dışında tanıtması...

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Red sen de abartıyorsun gerçi...
Bırak isteyen istediğini söylesin...
Ben senelerce çaldım, üzerine davulu bırakalı 3 4 sene oldu, en sevdiğim de enstrümandır, candır, yoldaştır ama çıkıp sürekli "sinir etmeyin beni" dersen tbi birilerinin gözüne batar, sen de yamuk görünürsün, onlar da işlerine geleni yapar...
Davulcusun, tamam bu da güzel bir şey... Öyle de kalabilir aslında...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Duman ın albümün kayıtta farklı kişiler çalıyor. Konserlerde ise standart Alen Konakoğlu. Niye katmadıklarını anlamadım hala. Bak Haluk levente, albümde başkası çalıyor konserde Arbak
Dal çalıor ama arbakla içli dışlı ne güzel takılıyorlar. Davulcu da bir insandır. Hor görmeyelim, bende insanım=([signature][hline]Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum
Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de her durumda bizim grubun en ön planda olanlarındanım hehehiğğ.fırlamalığımdan olsa gerek :-D davulcu istese gene kendini tanıtır ama tabi baskı da vardır o grupların davulcusuna."Sen kalıcı değilsin,yeteneğin/çapın belli,ön plana çıkma.Çal ve s.ktir git" demişlerdir.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Davulcuları sürekli değişen gruplar dogal olarak tanıtımına davulcuları katmıyorlar. Albümünü dinlediğiniz bir adamına davulcusunu bildiğinizi zannedersiniz ama aslında bi albüm sırasında 1'den fazla davulcu ile çalışmış olabilirler.
Mesela Pink Floyd'un da belli bir çekirdek kadrosu vardır ama konserden konsere değişen bi dünya gitarcısı da vardır. Sürekli birileri eklenir birileri çıkarılır.[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç öyle birşey yok.. Baterist arkadadır..

Bilmiyorum hoşunuza gidiyor grup liderliği yapmak sanırım bunu bi age of empires den farksız görmek bir çok kişinin yaptıgı aman grubun en iyi çalanı benim aman lider benim..

Ben birşeyi derken solistim bana yok olmaz derse azının ortasına kodugum gibi oturturum kimsinde kime akılveriyon die..[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lexius, 13 Eylül 2005 20:45 tarihinde demiş ki:
davul dediin ruh taşır...
nota harmoni bilmemne bi sürü yok gibi gözükse de hepsi davulda mevcuttur hatta gitarist arkadaşın birine davul notlarını gösterdiğimde vay .ak nası okunonuz bunları gibisinden yorumla bile karşılaştım

adam ilk gormustur tirsmistir normal.

davul da akord ediliyo tamam da kim neye gore akord ediyor?

eline aleti alan az ordan sikayim az burdan diye cevirip duruyor.

ne bileyim parca modulasyona girdiginde davul ayni gidiyor misal.

herneyse isteyen istedigini dusunmekte ozgur.[signature][hline]agostos 2005

Hit Single'im
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...