Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shot Online!

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Aslında ilk bakışta sıradan bedava bir oyun gibi gözükmüştü mail`ime attıklarında haberlerini. Neyse dedim DnL`i beklerken girelim bir deniyelim dedim ve iyi etmişim zaman geçirmek için birebir. Bu online bir golf oyunu onu belirteyim, ama topa vururken hız, güç, açı, sopa, rüzgar, zemin, ve bir sürü şeyi hesaplayarak vurduğunuz için eskilerin gorilla`sını yaşatıyor bana tabi çok gelişmiş haliyle, gelirseniz beklerim.
Sitesi[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda guild kapışmaları filan vardı hatta bi ay önce paralı bi turnuva yaptılar zevkli oyundur :P[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

eee biliyorum ama :D daha önce incelemesini yazmıştım bunun :D ehehe :P hatta bi tane daha vardı anime golf diye ama kıytırık bişidi :P[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...