Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tabula Rasa

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Oyun konusana dönelim tekrar:P
Bir kaç yazı okudumda, hiç sniper gören oldumu. Torqshell gunların 3sn de bir ateş etmeleri biraz zorluyormuş galiba :/
Gerçi 18-20k dmg görüyorlarmış rahat^^ Benim bilmek istediğim stealth armor tam olarak nasıl çalışıyor. Yani pump 5 yaparsak, bir grup mob u farkedilmeden tek tek indirebilirmiyiz?
Birde clon sistemini biri açıklıyabilir mi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

stealth armor bildiğim kadarıyla aggro range ini düşürüyor (40 m 20 m oluyormuş sanırım) ve de 5. seviye olunca (genelde her yerde 5 diyorlar, o bakımdan) arkalarından dolanırsan aggrolamıyorsun.

sniperlar "evet çok pis öldürüyoruz ama burst damage olduğundan öyle gözüküyor, çoğu class dps olarak yetişebiliyor bize rahat rahat" diyorlardı. bir de 60+ m den vurman gerektiği (80 üst limit sanırsam , 60 ın altında da etkisi azalıyormuş) için kastırıyormuş , öte yandan o mesafeden vurunca aggro alamıyormuşsun sanırım.

klon skill puanlarının resetlenip attributelerinin kaldığı yeni bir karakter oluşturuyor , senin level exp ve classından. eşya olmuyor üstünde (basit motor assist hariç) , missionlar da siliniyor o karakter için. oyunun respec sistemi deniyordu hatta , ama yakında farklı bir respec sistemi gelecekmiş klonlara gerek kalmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

spy çok popüler evet.

beni baymadı da hem önümde dersler var hem de oyun nedense belirsizlik içerisinde gözüktü bana. o yüzden team fortress 2 açıyorum 5 saat oynuyorum başka işler yapıyorum tr açayım derken elim yine tf2 ye gidiyor.bende böyle yani, bağımlılık yaptı diyemeyeceğim.

bir de benim oynadığım karakter haftasonu lagine yakalanınca hiç oynayamıyorum, çünkü ateş etmeye başla - 2 sn dolduğunda bırak - baştan al şeklinde bir döngü kullanmam gerekiyor (maksimum hasar/mermi oranı için) , lag olunca ateşe başlıyor bazen boşuna 2 kat mermi gidiyor, bazen şarjı 0.5 sn lik etki yapıyor vs vs.

ayrıca buglar , hatalı yazılar var bol bol (özellikle yeteneklerin açıklamaları). patchlerle yavaş yavaş düzeliyor da mesela spy sınıfının bir özelliği pvp yaparken 30 sn boyunca stun yemiş gibi bırakıyor, pve de de olması gerektiği gibi çalışmıyor. bu tür buglar var ve ne zaman giderilir bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilik eğlenmek için bir oyun, bir kaç quest yapıp sıkıntını atıyorsun. Bu iştede gayet başaralı 2-3 saat eğlendiriyor. Bence çok büyük potansiyeli olan bir oyun: ilerde bütün buglar düzeltip, düzgün bir pvp sistemi oturturlarsa efsana bir oyun olabilir. Hatta diğer ırk larıda açıp muhteşem bir oyuna yapabilirler. Ama dediğim gibi hala tam olarak bitmemiş bir oyun. 3-6 ay içersinde tamamen oturturlarsa gayet hoş olur. Kılıç kalkandan sıkılanlar için birebir şimdilik^^
Sosyal ağlarda paylaş

Odi bu oyunda öyle bir sorun yok, çünkü bütün classlar aynı temelden geliyor. Ve her temel silahın en yüksek lvllarda bile kullanabiliyorsun. Örneğin shotgun ilk kullandıgın silahlardan olmasına ragmen, ilerde close combatta hala en iyi silahlardan biri, hele ki critical şansın yüksekse çok ölümcül olabiliyor. 1v1 yok genelde, 10 tane mobun arasına atlayıp dagıtmaya başlıyorsun, yada tüfekle uzaktan sana gelene kadar indiriyorsun hepsini, hiç bir class pve de çok zorlanmıyor, en azından şimdilik öyle gözüktü gözüme.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bir soru da benden

sapper ların polarity gun hedesini lag yüzünden efektif kullanamıyorum (haftasonu yani, şu anda sorun yok), çok deli mermi yiyor hede hödö.

guardian çarptı gözüme, spy çok bol varken istemedim. nasıllar pve/pvp için (pvp nin daha çok yolu var gerçi de) ? oyun tarzı vs ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...