Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iyi bi program kesin yükleyin.

Supradyn

Öne çıkan mesajlar

Befaster diye. Gerçi 15 günlük trial ama benim dl hızı katır yüküyle arttı.64K da 19 kb gibi hız averaj hemde. Çok iyi çok. Arama motorlarında bi aratın bulursunuz.[hline]Kenderleme senin nicki görünce çocukken parkta oynadığım kum taşıyan kamyonumun kopan tekerinin yerine taktığım yedek tekerin ortasındaki demir aklıma geliyo niyeyse
Tıklarsanız Sevinirim

[Bu mesaj Supradyn tarafından 20 July 2003 03:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok bu program işe yarıyor chip tede yazmışlardı yani yanlış modem ayarı felan varsa onları düzeltiyorsunuz bu program sayesinde, yani modeminiz full kapasiteyle çalışıyor ama izin verilen full kapaiste demke istediğim tabi, cable hack değil :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere şoyle bir şey var ki ;
Turkiyede baglantıların limitleri var 56 k lık bir baglantıyla 6 k dan fazla hızla bir dosya dl edemezsiniz.

İkinci olarakta turkiyede 64 k Cable olarak gorulen baglantılar zaten yerine gore degismek uzere 15 ila 20k arasında bir hızla dl yapıyor![hline]This is a war and we are soldiers!
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ekremdeniz.com/pub/bflite.exe

Buda BeFaster Lite hiç sorun cıkarmıyor bizzat denedim.
Ekrem Deniz abimize selamlarımızı ve tesekkurlerimizi iletelim lutfen!

Bende cok link vermeye başladım umarım Dark abimiz kızmaz![hline]This is a war and we are soldiers!

[Bu mesaj Cyre2k tarafından 21 July 2003 04:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...