Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jelly

Warum

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım neyi kanıtlamaya çalıştığının farkında deilim ama gereksiz işlerle uğraşıosun bu topic i açman da hayli komiq çünkü sen bize nasıl o itemlara saip olduğun nasıl o 1.6 küsür ap ye saip olduğunu hamsez e serverda bulunmaması gereken scrolları bulcaanı söliyerek kanıtladın bi de lütfen oyundaki nick ini alabilirmiyim[signature][hline]Lvl:62
Name:CamthalionTasardur
Class:Elemental Lord
Clan:MoradSlayers
Nation:Karus
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

yok be :) demin murtazayla felan atistik biraz saolsun accountu kapamisda..bi konuda jelly bana beni alirsan helal olsun felan demisdide..simdi raibadaydi yaninda tehlige vardi..sonra tek gördüm kovaladim bi türlü durmadi sonra bi ara kapisdik kizardi gene kacdi..simdi nickini burda bilmiorum odan böle bise yaptim mecburen :)
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza insan bilmiorum yaw burdada üstüme gelme :) adamin burdaki ismini bilsem acmam bu basligi.hem bu kisisel deil acillan bi baslikda bana beni alirsan helal olsun..gel kapisak felan demisdi de..bende bunu üzerine söledim...

Edit:O kitledigin hesapdan anca özel yazabilirdim ama onuda kapadin napam.ismide aklimda deil:(

[Bu mesaj Warum tarafından 14 Eylül 2005 01:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu neya biri kalkar duper der dieri baska bişi der unutmadan dude jelly benim yakın kankamdır onun itemleri silindi takı silahlar ama konuş onla tek kapışmak istiosan kendi takılarımı silahlarımı veririm ve üstüne her iddaya girerim charımın üzerine bile iddiaya girerim ister cz ister arena farketmez seni alır.. böle bişi icinde topic acman cidden sacma demişse demişdir ss alıp koysaydın .. ama cidden sacma bi topic olmuş.[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

ver...cz de görürsem teke tek ben kacmam...2 haftalik combo bilgimlede olsa beni kolay kolay alamiyacagina eminim..

spoiler koyamadim curseth..

http://img300.imageshack.us/my.php?image=200591403kr.jpg

kizarmisdi ama pot basa basa anca hp yi yariladi..neyse ben ona gel kapisak felan die meydan felan okumadim..kendisi ne hikmetse öle yazdi....

[Bu mesaj Warum tarafından 14 Eylül 2005 16:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 14 Eylül 2005 01:07 tarihinde demiş ki:
Bütün sabrımla tekrar yazıyorum...

Arkadaşım bak, kişisel problemlerin için TOPIC A-ÇA-MAZ-SIN!

hayır yakında "pourquoi" adlo bi acc açmak zorunda kalıcaksın...

Gel sen benim dediğimi dinle

valla bi gidiyom bi geliyom hala aynısınız murtazayı kızdırıyosunuz yeter adamın da işi gücü var adam balonlarla uğraşmaktan kendi oyunu oynayamıyo valla[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bravecik, 14 Eylül 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
supersin sen ya tum pati ahalisi hasta sana hey allahım ya kime ne kanıtlamaya calısıosunuz surda anlamıorum. noldu adam kestin bi yerin mi büyüdü

sen ruh hastamisinin?? adama ben mi dedim gel kapisak die...kendi bana dedi beni alirsan sana helal olsun ve burda ss koyarsin dedi..yirtik dondan cikar gibi olayin aslini bilmeden olaya dalma ok...

Öteki arkadasa gelince bunu combo macroyla alakasi yok..bu younu bayagi iiyi bilen bir insandan combo ögrendim..ve icine bir iki sey kattim güzel oldu..ama hala ii degilim..cz de bazi adamlar kosp bu bilmem ama cok feciler örnek isteyene...
Sunburn ve Offline özellikle SunBurn nun yaptigi combomu kosp mu anlamadim 2 3 saniede 60 lvl ve atagimiz ayni olmasina ragmen rahatca öldürüo..kosp olsa asla yatmam..!

Bide lütfen alakali alkasiz kisiler bu basliga girmesin olurmu..
Sosyal ağlarda paylaş

Kardes oyunda ne oldugumun ne önemi var..su ana kadar hic illegal yöntemlerle item para felan kazanmadim..ama dedigim gibi bise bilmeden de konusmuorum..ama bu formda agzi olan konusuo bilip bilmedik konularda..AmA tanidigim insanlar var ama bugune kadar %50 exp scroll dahi hic birsey kullanmadim zaten lvl 61 ve benim acil 62 olmam lazim ama olamiorum..İllegal scrollar felan olsa 1 hafta trol dönerim 62 olurum..ama inan 1 2 ay gectikden sonra gene 61 olcam..İllegal olaylar hakkinda bilgim var ilgim yok..!
Sosyal ağlarda paylaş

ss de pot minor falan basmıo belki şişe bitmişdir ama ben konustum paticikden habeim bile yok dio ama cok istiosa pm atsın bana oyundan dedi ;) artık aranızdaki sorunu oyunda halledersiniz kolay gelsin size...[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP

[Bu mesaj CursetH tarafından 14 Eylül 2005 17:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:) sanmiorum cünkü onun devaminda gene baya action yaptik 10 15 saniye gene kizardi kacti..önemli bise deil cok zaten..o alirsan helal olsun dedi o yüzden..bide eskiden combo bilmedigimde kactiigm admlardan biriydi ögrenince nasi bir kapisma olcak onu merak ettim..:) ama bi sorum olcak su SunBurn denen herifi bilormusnunz..Adamda +4 dual kekuri ring var..+4 kekuri=81 kekuri ring dua lida si hesaplayin..Bana o adamin yaptigi kosp gibi gelio bilginiz varmi acaba..??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...