Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Desperate Housewives

jankis

Öne çıkan mesajlar

ilk bölümü biraz önce sona erdi ..
benim çok hoşuma gitti valla kurgusu bi kere gerçekten iyi, insanı sıkmıyo
konusu pek çekici gelmese de anlatış tarzı zevkli sevdim ben

bi de o esmer hatuna değinmeden geçemeyecem, san antonio'lu basketbolcu tony parker da yeni çıkmaya başlamış
allah mutluluk versin =)[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

o sarışın kadının ikizlerine bayıldım.. süperler, böyle alıcaksın kucağına mıncık mıncık mıncıklıcaksın o kadar tatlılar ki, bi de böyle tombul tombul. yerlerinde durmuyolar böyle hophop hopluyolar. kaplarına sığmıyolar.

(yanlış anlamalara mahal vermeyelim, çocuklarından bahsediorum)
[signature][hline]apaçiyim ezelden
ateş yaktım gezerken
keşke orman yansa da
tasarruf etsem tezekten
/12/02/2005-05:15
Sosyal ağlarda paylaş

abi sex and the city nedir?

evlenme çağından menapoz dönemine geçmekte olan 4 bağyanın bana göre gereksiz hikayeleri (takipcisiyseniz ciddi sorunalrınız var demektir no offence!)

peki bu ne? burada da s&c deki 4 hatunun evlenmiş ve yine menopoza doğru emin adımlarla giden yolda yaşadıkları şeyler..

düşünüyordum "ulan bunları evlendirseler yeni dizi çekseler nasıl olrudu" diye.. eh cevabımı buldum :)
yani ben bun uda izlemeyecceğim..

aranızda drew carry showun dvd ripini veya dvd sini bulunduran yoktur değil mi?[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 16 Şubat 2005 02:51 tarihinde demiş ki:
abi sex and the city nedir?

evlenme çağından menapoz dönemine geçmekte olan 4 bağyanın bana göre gereksiz hikayeleri (takipcisiyseniz ciddi sorunalrınız var demektir no offence!)

peki bu ne? burada da s&c deki 4 hatunun evlenmiş ve yine menopoza doğru emin adımlarla giden yolda yaşadıkları şeyler..

düşünüyordum "ulan bunları evlendirseler yeni dizi çekseler nasıl olrudu" diye.. eh cevabımı buldum :)
yani ben bun uda izlemeyecceğim..

+1

[Bu mesaj Eraq tarafından 16 Şubat 2005 11:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...