Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

character sheet?

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

bu char. sheet'i oynayacağımız grubun yanında mı yapıcaz yoksa önceden bir sheet yapıp hep onla mı oynayacağız?

(biliyorum size saçma , dalga geçilebilir bi konu gibi ama çevremde yardım alabileceğim kimse yok..)[signature][hline]We've been on the run
Driving in the sun
Looking out for #1
California here we come
Right back where we started from
Sosyal ağlarda paylaş

diyelimki bir grubumuz var ve oyun oynanacak. ben onların yanındayken ve sadece onların yanında oynamak üzere mi doldurcam character sheet'i yoksa mesela kendi evimde doldurup farklı grupların oyunlarında da o sheet ile oynayabilir miyim?[signature][hline]We've been on the run
Driving in the sun
Looking out for #1
California here we come
Right back where we started from
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere character sheetin üzerindeki sayısal değerleri, eşyaları, dilleri, yetenekleri dm belirler. Onunla yapman lazım. İstersen sonra hazırlanan kağıdın fotokopisini çek. Başka bi gruptaki dm kağıdı uygun bulursa kullanırsın.

P.S. Aslında fotokopi yerine başka kağıda kopyalarsan elinle, çok daha iyi ve mantıklı olur.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

aslına bakarsan bi sheet ile her oyunda oynayamassın.. her dm in farklı senaryoları farklı level için farklı planları vardır.. bi oyuna göre karakter yapılır... oyunun DM iyle konuşup bunları açıklığa kavuşturman gerekir[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...