Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baştan

Carsamba55

Öne çıkan mesajlar

said:
ShadowFax, 15 Eylül 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
Serverinizi bırakmayın derim.Baştan kasamak zor diilmi?

diyorum işte magelerin itemleri satmaya başladım paralrınla priest eşyası alıyom paso....

yani baştan lvl 1den ve parasız başlamak beni çok kasar....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 15 Eylül 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
ilk acilan, en saglam adamlarin oldugu, en guvenilir, digerleri kapansa bile kapanmayacak server arestir.. bence en guzel server da odur.. nokta...

+1....ares asla kapanmaz ne kdr son günlerde illgallik çok olsada aresteki zevk başka serverda yok gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 15 Eylül 2005 21:20 tarihinde demiş ki:
said:
ilk acilan, en saglam adamlarin oldugu, en guvenilir, digerleri kapansa bile kapanmayacak server arestir.. bence en guzel server da odur.. nokta...

+1....ares asla kapanmaz ne kdr son günlerde illgallik çok olsada aresteki zevk başka serverda yok gibi...

aresteki o zevki tatmak o lag anını sawaşta hissetmek hele o ekranın donmaları bilgisayarın bazı yerlerde kasması yoqmu civcivlilerin bütün breth i kapaması sawaşta yürüyecek yer kalmaması bayılıom yani ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyuna yeni başlıcam şuan downloadla uğraşıyorum acaba hangi server ı seçsem bi öneriniz varmı?
türklerin olduğu bi server olsa ii olur[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar aresten dieze gecmeyi dusunup de para sorunu olan ama areste parasi olup da diez de olmayan warsa soyle bir onerim war:
Bir arkadas areste benden mage karakter almak istiyordu ama diezde GB olarak werecekti.Ben ise aresteyim.Diezde sonucta GBm olacak fakat bir isime yaramayacakti.Eger o GB leri aresi birakip dieze gecmek isteyip ayni miktarda GB ye sahip olan biri war ise takas edeblirz.Boylece diezde item icin para sorununuz da ortadan kalkar.Bunu dusuneniniz war ise pm ile ulasin bana o arkadasla da irtibata geceym eger yapabilirsek uygunsa herkes icin yapalm..[signature][hline]ottoman_prince
MoradSlayers
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 16 Eylül 2005 09:57 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar aresten dieze gecmeyi dusunup de para sorunu olan ama areste parasi olup da diez de olmayan warsa soyle bir onerim war:
Bir arkadas areste benden mage karakter almak istiyordu ama diezde GB olarak werecekti.Ben ise aresteyim.Diezde sonucta GBm olacak fakat bir isime yaramayacakti.Eger o GB leri aresi birakip dieze gecmek isteyip ayni miktarda GB ye sahip olan biri war ise takas edeblirz.Boylece diezde item icin para sorununuz da ortadan kalkar.Bunu dusuneniniz war ise pm ile ulasin bana o arkadasla da irtibata geceym eger yapabilirsek uygunsa herkes icin yapalm..

Başım döndü valla :)

Kara para aklama operasyonu bile daha sorunsuz işler. Arada en az 4 kişi olacak içlerinden biri çamura yatsa herkez yanar.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Yok aslinda durum shu:
fckr arese gecmek istio diezde parasi war ama diez parasi bana yaramio.Burda birileri de dieze gecmek istio ama diez parasi yok ve areste parasi war.Arada da ben warim.Eger uc kishi mutabik olursa guzel bir organize olur.
Tanitayim kendimi bu arada:
Organize ishlerden komser serhan :D[signature][hline]ottoman_prince
MoradSlayers
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 16 Eylül 2005 10:38 tarihinde demiş ki:
La oLm sen moradon brokerımısın yoksa organize komserimisin yada stealth li assasinmisin annayamadım :P

lem 3 film birden e gitmedin mi hic sen :D[signature][hline]ottoman_prince
MoradSlayers
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:

haha en güvenilir servermı?ares?
adamlar gözümün önünde 28 tane raptoru +7 den +8 bastı be.
5 tanesi geçti.birini bıraktılar diğerlerini +9 da patlattılar.
parayı hiç söylemiyorum.adamlar benimle dalga geçmek için roc delete ettirdiler bana be.
siz neyin güveninden bahsediyorsunuz.
artı şöyle söyleyeyim, diezde toplasan 5 adet temple event item yok..areste +7 +8 temple event itemı olmayana kız vermiyorlar.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 16 Eylül 2005 10:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 15 Eylül 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
said:
ShadowFax, 15 Eylül 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
Serverinizi bırakmayın derim.Baştan kasamak zor diilmi?

diyorum işte magelerin itemleri satmaya başladım paralrınla priest eşyası alıyom paso....

yani baştan lvl 1den başlamak beni çok kasar....

:D Allah kahretsin gitti bizim ss pff (aq) :D[signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 7xx
Server : Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ronaldinho, 16 Eylül 2005 00:20 tarihinde demiş ki:
ben bu oyuna yeni başlıcam şuan downloadla uğraşıyorum acaba hangi server ı seçsem bi öneriniz varmı?
türklerin olduğu bi server olsa ii olur

xigenon ve aresi kesinlikle tavsiye etmem. Cypher yada diez i dene derim. Yada arkadaşlarının olduğu bi server varsa orası olsun ama dediğim iki server çok dolu çok laglı master sayısı çok vs....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...