Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çaykurrizespor vs Beşiktaş

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

Saldır Rizem 2 yi bekliyoruz[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Karşıda kahvenin bahçesinde izliyorlar maçı, ve tüm mahalleye dinletiyorlar. Melih Gümüşbıçak'ın sürekli Tümer ve Youla deyişini duyuyorum, anlayın artık nasıl maç olduğunu.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 10 Eylül 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
Evet rize bala gol buldu yatıyor doğal olarak =P 88 dakika yapabileceklermi bakalım o.O

Valla adamlar ilk yarıyı bitirdiler neredeyse, kaldı 45 dk.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

var.
akıl[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonik tarafından 10 Eylül 2005 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet hassan ztn varmı yokmu belli deil sol kandın arkası çok boş kalıo 4lüye geçip deil ibrahimi alsın dicem ama yok[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?
Sosyal ağlarda paylaş

ailton sovmustur gene çıkarken[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

dayan rizem az kaldı[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...