Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

can not select the char..??

Warum

Öne çıkan mesajlar

SunBurn de +4 kekuri ring=81 kekuri bana bizzar söledi..
+5 rol=81*3 sen var diorsun..ve bildigim kadariyla dupe yapilmio cünkü piasada shard+8 alici var satici yok??Bence gm lerin parayla sattigi yada tanidiklarina verdiigi itelerdir bunlar yoksa baska aciklamasi yok..

Ben buna lol derim..

lllllllllllllllllllllllllllll000000000000000000llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Sosyal ağlarda paylaş

icini karartmiyim ama dupe wipe dan 1 saat sonra aldigim rol üm..bidahki dupe wipe de gitti..adamlardaki amac tam olarak dupeyi silmek degil..car sahiplerine olabildigince zararv ermek..gecen 0000 la konusdum adaminda ke gelince galiba yada ke de shard+8 ve boots+8 sini silmisler..iiide o adami ben kac dupe wipe dan sonra gördüm dual shard+8 ke cz de idi..3 4 dupe wipe dan sonra item silinio..ben bu ise akil erdiremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 16 Eylül 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
icini karartmiyim ama dupe wipe dan 1 saat sonra aldigim rol üm..bidahki dupe wipe de gitti..adamlardaki amac tam olarak dupeyi silmek degil..car sahiplerine olabildigince zararv ermek..gecen 0000 la konusdum adaminda ke gelince galiba yada ke de shard+8 ve boots+8 sini silmisler..iiide o adami ben kac dupe wipe dan sonra gördüm dual shard+8 ke cz de idi..3 4 dupe wipe dan sonra item silinio..ben bu ise akil erdiremedim.

biri +9/90 shard digeri +8/80[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 16 Eylül 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
said:
Warum, 16 Eylül 2005 00:34 tarihinde demiş ki:

biri +9/90 shard digeri +8/80

Ranking de dual +8 gözüko yalan yanlis mi ordaki bilgiler..
simdide mirage +8 felan almis...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...