Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu miragelerin kerameti?

Calamity

Öne çıkan mesajlar

ohş. bug mı ki acep?[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

o ne lan! tavuk var inventoryde O_o[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 13 Eylül 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
lam centrix sattın mı kekuri belt i :(

lem sattım napem senimi beklicem satığım paraya bak bide biraz daha satmasam 50me zor alıcı bulcam ztn...

arkadaşlar dün 3 tane 60me +6miarage aldım 3ünü +7ye bastım 2si oldu 1i patladı...400den biri satıldı biridaha satılcak...enayi çok millet para harcamak istemiyo adamda gözümün önünde bütün pazrdaki bütün mirage shardları topladı....(adamın birinden pm geldi shadalrı alan adam GM'Mi bu kdr para veriyo herşeye die koptum zati....)

bugün normal harpyden kardeşime 2 mirage çıkmış....(4.5 saatte...)piaysa düşcej elimdekileri çıkarmaya çaılışıyom herkes çıkarsın bence.....sonra satamasınız kelepir fiyata gider:([signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü high class itemleri up etmek zorlaştıda ondan..ben mirage denedim high clas item olduğu için bus bastım +6oldu
eskiden normal bir iteme 3 bus basarsan 4.de patlardı..high classa bus basmak gerekiyo demekki veya en az bus kılıklı high grade scroll(240k)[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...