Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dota kombinasyonlari pro!!!!!!!

masterdruid

Öne çıkan mesajlar

abi parayi ben her heroyla kasarim farkmaz:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

valla cok rahat para kasıyorum ben enchantress ile , bence "sadece" baslarda leviathan ile para kasmak zor ama sonra battle fury yaparsan ona butun creepleri alıyorsun , ama extra dmg muhabbeti olmuyor bu sefer .. Yine de deger ..

Bu arada drow ranger da feci para kasar ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 13 Eylül 2005 15:47 tarihinde demiş ki:ama extra dmg muhabbeti olmuyor bu sefer .. Yine de deger ..

oluyor :). devamlı döner bazen 200 küsür daha fazla vurur dikkatli bak farkedersin :) splash effectler birleşir..
leviathan bu arada çok rahat kasar :) sadece ranged creeplerden dmg yedigi için ortada rahat durur.. hiç creeplere aldırmadan aggro yiyebilir :) gush dersen lv1 de yetiyor ilk başlarda :) anchor smash ve kraken shell çokdaha kullanısl[signature][hline]Bıktım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flood83, 14 Eylül 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
heros rush ta bizzat test edildi (intelegence rush) furion,rhasta,silencer,corbelyus 4 ude lvl 6 olunca ortada toplan ilk sefferde ultilerle 1. kuleyi 2. seferdede 2. kuleyi alıyrsunuz snra her toplandıgınızda baraka alıyrsunuz oyun max 25 dk suruyor bizm clanın rekoru 18 dk :)

5.84 te yaptiysaniz bu comboyu corbelyus yerine Doom koydukmu daha etkili olur havadan taş yadirma buyusu direk Kule yikan bir buyu Doom buyusude cabasi...[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

ewt doom da olabilir sonucta binalara bonus koyan herolardan olusan bir takım herkes iyi oynadıgı taktırde eziyor karsıda en saglamından 4 str de olsa dayanamıyr cunku ztn lvl 11 hatta 16 dan snra etkili olmaya baslıyor strler isteyen arkadaslar deneyebilir bu grup bir araya geldiginde dusuk lvl larda durdurulamıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
masterdruid, 11 Eylül 2005 08:02 tarihinde demiş ki:
o cyclone la attiginda o adam ortasina dusmuyo onlarin yavrum benim. onu denk getirmen lazim baska kacari yok. ayrica denk getirdin diyelim wardlarin hepsini o adama attack vermen gerekiyo.. hepsini attack versen de karsidaki hero pudge ise yine elini kolunu sallaya sallaya cikar o wardlarin arasindan.. shaman oynanmasi en zor herolardandir 1v1 de.. cok iyi bir pvp kabiliyeti ister.. ama pvp si iyi biri olursa da kimse tutamaz shaman i....

istersen gösteririm genç.[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b]Maxen, 08 Eylül 2005 14:25 tarihinde demiş ki:

Ban San O Biz Siz Ortam ..
Sosyal ağlarda paylaş

naga siren ortama girer ve muzigini çalar herkes susmustur uykuya dalmıstır ...
herolar olakı bırbırıne yakınsa centaur warcıef ,silteren guard ve laviathan kombıne calısır , laviathan ın ultısıyle ortalıkta creep kalmaz , sonra centaur 1-2 kısı yı stunlar , siltheren 1-2 kişiyi ...
stunner heroların kombinezonlarıda can yakıcı olabiliyor ...
yada yine siren girer sonra laviathan ulti ryla ulti yine kimse kalmaz sag ortalıkta ...
bu yukardakı 4 luyle alakalı olarak karsısında durulmaz dıye bısı yok ...
ancak sızın takım gobekten yarılır sızde cırpınırken kanat hero ları kendı korıdorlarında creep e devam edıyosa o zaman ımkansız tabi ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

leviathan'a battlefury , refresher , soul bouster 3'lunu tavsiye ederim ben .. O zmn da bayagı ise yarıyor ki adamlar kimseye vuramadan olmus oluyorlar genelde , 4-4 ve 5-5'lerde.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 15 Eylül 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
leviathan'a battlefury , refresher , soul bouster 3'lunu tavsiye ederim ben .. O zmn da bayagı ise yarıyor ki adamlar kimseye vuramadan olmus oluyorlar genelde , 4-4 ve 5-5'lerde.

lvl 16 da ultisi 500 damage+ 1 saniye stun olan bir heroya Refresher niye yapsinlar ?[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

sanki manan yeticek :P
dün akşamdan beri dota lıyorum..sabah 9 a dogru oyunlarda abidik gubidik oynamaya başladım..
çıkarım şu:
En kral kombinasyon
1-)Güzel dinlenmiş ve oyunu bilen playerlar
2-)Güzel dinlenmiş ve oyunu bilen playerlar
3-)Güzel dinlenmiş ve oyunu bilen playerlar
4-) ben :P
(hala uyumadım a.k.)[signature][hline]Bıktım..
Sosyal ağlarda paylaş

valla mana yetiyor ilk olarak bunu soyluyorum , ikinci olarak levi'ye refresher yaptıgında zaten support heroya dogru kayıyorsun , ayrıca 1-1 icin yapmicaksın tabiki de refresher'ı[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...