Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dota kombinasyonlari pro!!!!!!!

masterdruid

Öne çıkan mesajlar

6.14 den bashsedıyosan ...
bence butun melee hero lara heart of tarrasq şart ,
butun hero lara (wınd walk ı olmayan) anı saldırılar yapabılmesı vede sıkısınca kacabılmesı ıcın lothar's edge (yurnero yada luna ile 1 vs 1 kalmak sıkıntı veriyo)
genel olarak yine orb effect olan bişi yoksa ranged amcalara desolator cok şık duruyor ...
butun dex herolara butterfly vsvs ...
aslında lvl 4 olan butun ıtemlar cok ıyı ...
mesela benım favorılerımden kardel ;
4 skılle range ını 220 arttırıyo sanırım 770 gıbı bısı oluyo range ı ...
butterfly ve skadı yaparsanız cıdden rakıplere sıkıntı verıyo ,
butterfly hem %25 ınc attak speed verıyo hemde 25 dex verıyo yanı %50 atak speed e tekabul edıyo hemde 25 dam verıp yıne 25 dex ten 50 de damage gelıyo cok hızlı bır sekılde atıs yaparak vede adam kacmaya calısırken de frost effect le adamı alıyosunuz karsınıza stunner geldıgı zaman lothar wındwalk ara ara assasınate vsvsv ...
cok uzun mevzu yaw gevezelesmeye basladım ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

evri2 diye bi arkla yaptıgımız piskopat kombolar :

KoTL - Omniknight Mid Push ( 5 kişi gelmedikçe durdurulamıyo 5 kişi gelirsede yanlar çöküyo )

Maiden+ Enigma + TreeAnt ( clan warlarda yapıyoz ) teamplayde direk gg derler ama enigma ve maiden bkb yapıcak.

NOT: şimdiki taktik denenmiştir ama karşıdaki insanın mızmızlığına baglı olarak etkisi degisir.

Kotl + GoblinTechie + Tauren ( kotl techie ye pool yapıp lothar aldırır , tauren uzaktan stun atar , techie invisi basmıs halde girer ve lvl 4 kaboom u yapar.Ölen adam 2-3 kere ölünce küfredip oyundan çıkar. 4w5 kalınca rmk rmk ? soruları gelir.Ama tabi olmayacagından aynı stratı baskasına yaparsınız , stay diyen adam hssktr lan diyip küfredip çıkar Goblin PAHAAHAHHAHAHA diye güler. kazanırsınız ).

daha cok strat var ama simdi dotaya giriom yine :D[signature][hline]Bir Fizikçiye sormuşlar: 3 fare 3 günde 3 öğün yemek yiyorsa 5 fare 5 günde kaç öğün yer ?
Fizikçinin cevabı : " Fareler özdeşmi ? "
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu cracklediysen war3.exe yi ve worledit in "salt okunur" olmamasına dikkat et.. sonra patch içekip path e çift tıkla.. eğer path not found gibi bi error verirse registry de warcraft içine "INSTALLPATH" dizini koy.. değerini de warcraft ın yüklü oldugu klasör yap..
..
delucian yalnız str heorlara tarrask agility lere butter demişsin de. agility heroları genelde kaçabiliyor .. blink dir windwalk dur evasion dır.. yani heroyu tek taraflı kasmak kötü oluyor.. hp çoşkunu strlere butter daha güzel bence..

yaptıgım en hayvani sey slardar + 3 basher + butter + treads + mkb idi.. çok güzel oluyor :).

not: koskoca warcraft bölümümüz var ayrıca :)[signature][hline]Bıktım..
Sosyal ağlarda paylaş

faceless hala sux permastun yapmadan hala şansı yok.bende bi kere bokunu cıkarıp 2 rapier 1 aegis 1 deso 1 buriza treads yapmıstım bounty ye dakka 130 fılan..[signature][hline]Bir Fizikçiye sormuşlar: 3 fare 3 günde 3 öğün yemek yiyorsa 5 fare 5 günde kaç öğün yer ?
Fizikçinin cevabı : " Fareler özdeşmi ? "
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yazayım bir iki dene.

Morphling sen ve takımda faceless void varsa ref orb yapıyorsun.Bu sayede karşı takım 15 sn stunlanıp kalıyor bu da ölüm demek zaten.Aksi halde Morphling e her zaman eye of skadi yapılır.

Çok extreme bu dikkat.Rikimaru gelirse Radiance yapılır roshan radiance ın etkisiyle hareket ettirilir ve karşı base yollanır böylece karşı base tuzla buz olur.

Na'ix e başta 6 adet gaunlet alınır sonra bot + ogre axe + pow. tre. + 4 adet ogre axe + crit.

Drow a , Viper a , Slerdar a deso yapılmaz hatta hiç bir melee herosuna yapılmaz.Hatta ve hatta hiç bir int herosuna da yapılmaz sadece hızlı atak yapan - troll , bone fletcher gibi herolara yapılır.

Medusa ya direk Ag. Scepter yapılmaz becerilebiliniyorsa crit yapılır ve para kırılır.

Başta repick çekmek kötü bir huydur ayrıca para kaybıdır her hero adam olabilir.

Pudge 2.0 a Battle fury yapılır böylece daha çok creep keser ve daha çok str si artar.

...[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

screamer abi fantastik seyler dedim yani yeni fikirlerden bahsediyorum.. zaten bi cok melee herosuna cleaving attack yapilir. pudge ye cleaving atak yerine regeneration kaslir sonra rot acilir butun creeplerin parasi alinir. ya da teror blade e manta style yapilir 10 tane illision la gezilir. ya da yine teror blade e dagon yapilir once gidip rohsan a satasilir.. gucunuz azaldiktan sonra ortaya gidip health degistirilir ustune dagon basilir ve karsi da ki ne olursa olsun olur.. bu arada forumu 5.84 c icin acmistim ben sahsen onu oynuyorum yazmayi unutmusum.. beyler bu gibi seyler bekliyorum sizden pro olanlarda plssssss...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok komik şeyler yapmak mümkün mesela klasik olaiblir ama furion+vengeful ile çok can yakılabiliyor, furion treant spellini level 1de bırakıyor küçük bir alanı etkilemesi için ve vengeful dagger of escape alıyor. Bizim bulduğumuz 3 tane nokta var orta koridorda o noktadaki ağaçları furion indiriyor vengeful içeri blink ve sonra level 6 karşı tarafa.Karşı taraf acele edip adamı kurtarmassa (blinkli adamları yoksa iki tane dagger almaları gerekiyor) orda kalan adam gg diyor çünkü ağaçlar bildiğiniz gibi büyüyor :P

Ama şöyle bir olayı var genelde furion un spelli must target a tree diye error veriyor zaten bu yüzden 3 tane nokta bulabildik :)[signature][hline]Mobile,agile and hostile...
Degoe Duststrider
Mandalorian mercenary
And defender of Freedom
Sosyal ağlarda paylaş

maginaya 3 cranium basher - 2 hyper stone kasılır .. kim gelse durduramaz ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

centaur a tarrasque hyper ve dagger of escape allahı gelse bisi yapamaz[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 07 Eylül 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
faceless hala sux permastun yapmadan hala şansı yok.bende bi kere bokunu cıkarıp 2 rapier 1 aegis 1 deso 1 buriza treads yapmıstım bounty ye dakka 130 fılan..

ahah simdi yine oynadım permastun yapıncada karşının şansı yok :D[signature][hline]No matter what situation I am in ...
Resistance will not fall and I will survive.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 6.14 de Faceless Void manyak birsey olmus cikmis.
60 manaya bir buyu koymuslar feci bisey 1300 ranged den sectigin yere gidiyosun ve o area daki herkesin speed ini 3 saniyeligine %50 dusuruyosun ve buyu cok cabuk doluyo ayrica kacmak icin birebir[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

said:
preas, 08 Eylül 2005 10:49 tarihinde demiş ki:
Çok komik şeyler yapmak mümkün mesela klasik olaiblir ama furion+vengeful ile çok can yakılabiliyor, furion treant spellini level 1de bırakıyor küçük bir alanı etkilemesi için ve vengeful dagger of escape alıyor. Bizim bulduğumuz 3 tane nokta var orta koridorda o noktadaki ağaçları furion indiriyor vengeful içeri blink ve sonra level 6 karşı tarafa.Karşı taraf acele edip adamı kurtarmassa (blinkli adamları yoksa iki tane dagger almaları gerekiyor) orda kalan adam gg diyor çünkü ağaçlar bildiğiniz gibi büyüyor :P

Ama şöyle bir olayı var genelde furion un spelli must target a tree diye error veriyor zaten bu yüzden 3 tane nokta bulabildik :)

dagger of escape i vengeful kullanamıyo artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Güsel arkadaşlar o furion+vengaful taktiği öyle olmyuor... başka bir hero ile yapıyorson ve dagger of escape fln almana HİÇÇ gerek kalmıyor (şimdi uzun uzun anlatmam onu) ayrıca o olay bir turnuva maçından elenmene sebep olur!
2. olarak bu kadar kombinasyon yazmışsınız hadi beyler son gün bile olsa bi DOTA turnuvamız var gelin kombinasyonlarını yapma fırsatı karşılığından para ödülü.... bulun ;)
Cumartesi Küçükyalıda aslında ben tüm dotacıları görüp en iyisi olduğumu görmek isterim :P Saat 11:30-12 arası
Sosyal ağlarda paylaş

enchant gel bi adeks 2 ye orda gorelim iyi misin?[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...