Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şunu Düzgün bi şekiLde ingiLizceye çevirebiLecek warmı ?

Fckr

Öne çıkan mesajlar

ArkadaşLar maLumunus üstüne hackLendim ama şifremi maiLime isteyip geri aLdım şimdi goLd pre aLıp doum tarihimi örenmek ve tamamiyLe kurtulmak kaLdı biLgisayarımdaki key LoggerLarıda temizLedim... yannızca customere yazıLcak metinin ingiLizcesi kaLdı ingiLizcesi ii oLan biri yardımcı oLursa çok sevinirim...

..... ÇEVİRİLECEK METNİ YAZIYORUM..

MerabaLar ... Ben Fukara

Benim accountum hackLendi ...Ve bende doum tarihimi biLmiordum ama şimdi şifremi geri aLdım ve accounta girebiLme imkanım oLdu ancak beni hackLeyen kişide benim karakterimLe oyuna giriyor... Sizden doğum tarihimi istiyorum.. Ne item nede başka bişey sadece oynama şansımı geri istiyorum çünkü doum tarihimi biLmessem oynama şansım oLmuyacak...

Acc. id : xxxx

Ben bir goLd premium üyesiyim... YardımLarınızı bekLiyorum

Şimdiden Teşekkür ediyorum

SaygıLarımLa

Bora Eser - Fukara

============

LTFN yardımLarınıza ihtiyacım war[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 18xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

bLack tşkr ederim buna karşıLık doum tarihimi verirLermi msnden bnmLe irtibata geçebiLirmisin ? msnim özeLinde[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fckr, 15 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bLack tşkr ederim buna karşıLık doum tarihimi verirLermi msnden bnmLe irtibata geçebiLirmisin ? msnim özeLinde

Valla başta verdiğin mail doğruysa, zamanda alsa sonunda olur. Ama maillın fake ise hiç kasma.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

deniycez artık bide siteden girşi yaptıımda şu uyarı yazıyor bu ne demek ?

8/26/2005 3:55:00 PM type of inqury hacked account entered by customer[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 15 Eylül 2005 14:25 tarihinde demiş ki:
said:
Fckr, 15 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bLack tşkr ederim buna karşıLık doum tarihimi verirLermi msnden bnmLe irtibata geçebiLirmisin ? msnim özeLinde

Valla başta verdiğin mail doğruysa, zamanda alsa sonunda olur. Ama maillın fake ise hiç kasma.

maiL bnm maiL bi sorun yok[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fckr, 15 Eylül 2005 14:27 tarihinde demiş ki:
deniycez artık bide siteden girşi yaptıımda şu uyarı yazıyor bu ne demek ?

8/26/2005 3:55:00 PM type of inqury hacked account entered by customer

Hacker senden önce başvurmuş :)

Ama korma maillinı bilmiyorsa birşey yapamaz.

Ps. Sen yeni hacklendim diyordun ? 8/26 ??????????
Kıllanmaya başladımya neyse[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

abi neye kıLLanıyorsun ben o uyarıyı yeni gördüm :( amk yaw beLkide doum tarihi için yaptıım saLakLıkLardan biridir[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Fckr, 15 Eylül 2005 14:02 tarihinde demiş ki:
MerabaLar ... Ben Fukara
Benim accountum hackLendi ...Ve bende doum tarihimi biLmiordum ama şimdi şifremi geri aLdım ve accounta girebiLme imkanım oLdu ancak beni hackLeyen kişide benim karakterimLe oyuna giriyor... Sizden doğum tarihimi istiyorum.. Ne item nede başka bişey..

*!
kop*[signature][hline]FİLTHY PLAY!
Sosyal ağlarda paylaş

MerabaLar ... Ben Fukara

Benim accountum hackLendi ...Ve bende doum tarihimi biLmiordum ama şimdi şifremi geri aLdım ve accounta girebiLme imkanım oLdu ancak beni hackLeyen kişide benim karakterimLe oyuna giriyor... Sizden doğum tarihimi istiyorum.. Ne item nede başka bişey sadece oynama şansımı geri istiyorum çünkü doum tarihimi biLmessem oynama şansım oLmuyacak...

Hello, I am fukara.
My account was hacked and i don't remember what am i wrote as birth date, but i take my password back and i am able to login my account.But the person that hacked me is logging to my account too. I want my birth date.I don't want anything from you except my birthdate neither item nor money; just i want to be able to play; if i dont know my birth date, i dont have probablity to play properly.

Bak bunu gonderirsen yanitlari gayet net olacak.Size dogum taihini veremeyiz.Yaptiginiz bu hatadan KOL support sorumlu degildir diyecekler; ama yine de sansini dene...[signature][hline]ottoman_prince
MoradSlayers
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

hayır nasıL oLduysa deiştirmiş çiçek böcek... emaiLe aLdım şifreyi. premium aLamıyorum kafayı yicem buguna osuruyum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fckr, 15 Eylül 2005 14:02 tarihinde demiş ki:
ArkadaşLar maLumunus üstüne hackLendim ama şifremi maiLime isteyip geri aLdım.

seni hacklediğini söyleyen kişi senin şifreni nasıl değiştirebiliyor ortada bi doğum tarihi yoksa?[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün bir arkadaş ID bildiği zaman doğum tarihini bulan programlar var diyordu. İnternette dolaşıyormuş böyle programlar. Sende bulmayı dene istersen o programı böylece kendi kendini hack'lemiş olursun ama en azından hem doğum tarihini bulmuş olursun, hem de illegal bir programı güzel bir amaç için kullanmış olursun :D[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected] aha bu şahısta var amaaa alması İMKANSIZ danda zor :D ben oyundaki herşeyimi verdim ne var ne yok veriyom adam olmaz diyo onların 2 katını ver olmaz diyo :) ikna edebilirsen al ama çok zor :-) hack yedi galiba bu aralar hiç msn açmıyo ..[signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker-Hero (Sold)
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage (Sold)
Beramus~:Sacrifice:~Kasar Hood (Active)
Sosyal ağlarda paylaş

hiç biri bişicik e yaramaz :( doğru duzgun bug duzeltmediler isterlerse 5 gb versinler yapmam bugdan gider lagdan gider reset atılır gider:([signature][hline]
orc olmak insanlığa aykırı :D

55 sin vercem beramusta 53-55 arası bi warrior lasım diez ya da xig. cypher da olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

evet demin öğrendim doum tarihi tarama programı oLduuunu ama kimse vermiyor ya oyunda 50m yada 10ytl istiyorLar pışşık diyom goLd pre. aLcam ama bug war a.k. ya[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...