Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HackLendim ...

Fckr

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşLar patchLeri çeken çoğu kişi gibi bende hackLendim :(

gitti güzeLim Fukara

sürekLi dc oLuyodum annadım ve hmn itemLeri kurtardım ama neye yarar mage gitti artık giremiorum biLe sürekLi oyunda şerefsiz ... içim yanıyo içim 18knp ve LVL 60 ya off çok kötüyüm çok içim acıyo :([signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 18xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Üyeliğin varsa hemen customer support kısmından hackle ilgili olan kısma mesaj at.Yeni şifreyi öğren.Ve anında değiştir.Benim bir arkadaşım bu yöntemle çarını 2 kere elinden aldı hackerın.Üyeliğin varsa alma ihtimalin var.Elini çabuk tut bence.

Umarın hallolur...
Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Abi geçmiş olsun ben seni CZ den tanırım az çok benim de içimde hep bi korku var . Geçen ay oyuna bi girdim benim eleman çırılçıplak param bile gitmişti 2 hafta giremedim sonra bi girdim öylesine her şey geri gelmişti (para ve yüzükler hariç) ilerde belki gene olur diye accayip tırsıyom doğum tarihini falan da bilmiyom anca şifreyi değiştirebildim.. Allah kimsenin başına getirmesin düşmanımın bile :([signature][hline]VisuaL_TR
Warrior Pro
Lvl 5x
Diez

İki arada kalmıştı.. Kız arkadaşı ve KE.... Sonsuz mutluluğa giden yolu seçti ve... Merheba KE......
Sosyal ağlarda paylaş

ya burda indiriLen pathcLerden bazıLarı sakattı gaLiba souL_touch da hackLendi ardından stiList ardından ben ve bi kaç kişi daa[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

evet maaLesef ben rogueyLe girdim mageyLe giremeyince Ve o çiçek böcek demek biLe hafif kaLan insan bnm charLa nova atıyodu :( çok kötüyüm ya[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle geçmiş olsun, inşallah alırsın karakterini geri.
Bu DC olma bendede sürekli oluyor oyun içinde pat dc oluyorum, karakterin güvenliği yok. Bayadır bilgisayarımda koruma yoktu ad-aware anti virüs gibi programlar. Yavaşlatıyor diye silmiştim. Bikaç gün önce biçok program kurdum bilgisayarımı test ettim 2 tane Keylogger çıktı... Bunları temizledim şuan rahatım. Ben nerdeyse günde 12-17 saat online kalıyorum. Oyun içinde bi problem yaşadığım anda, yaşamasamda hergün şifremi değiştiriyorum. Şuana kdr hacklenmedim. Bu hack konusunda problemli olanlara Keylogger bulmak için. Ad-aware - ve Microsoft un lisanslı ürettiği(ücretsiz) anti-spyware programını öneriyorum gerçekten çok iyi. Antivirüs olarakta Kaspersky!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 14 Eylül 2005 18:16 tarihinde demiş ki:
ya inanmıyorum ya geçmiş olsun

geçmiyoki a.k. içimde ukte oLdu ya .(:([signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

türk oyuncu da gm de bi başka

geçmiş olsun[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

abi biLmemmi şifre deişmeyi doum tarihini biLmiordum ...

adamın deiştirdii şifreyi örendim charLa oyuna giriyom hiç bişeye dokunmamış ama 2kere öLmüş dangaLak o buna bişey yapacak çaktırmamak için bi daa girmedim şifreyi deişmesin die bi yoLunu buLmaya çaLışcam ama yokki a.k. gitti bütün emekLErim :([signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...