Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knightta En ii char ne sizce?

_PoWeR_TURK_

Öne çıkan mesajlar

saglam ekipmanlı bi warrior ÖLMÜYOR. resmen ölmüyor. dün diezdeki en baba sinlerle kovaladık bitanesini bana mısın demedi herif. peşinde roguenler, ben, apala blooddan 2 sin kovaladık flnda bana mısın demedi herif direk çekti kalkanı uçtu gitti.

damage olayında da çok iyi olabiliyor warriorlar ayrıca slide comboları dehşet birşey adeta sinler onlara karşı etkisiz kalıyor. tabii kaçma konusunda pekte süper diiller sinler kadar ama çogu zmn kaçabiliyorlar.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 14 Eylül 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
saglam ekipmanlı bi warrior ÖLMÜYOR. resmen ölmüyor. dün diezdeki en baba sinlerle kovaladık bitanesini bana mısın demedi herif. peşinde roguenler, ben, apala blooddan 2 sin kovaladık flnda bana mısın demedi herif direk çekti kalkanı uçtu gitti.

damage olayında da çok iyi olabiliyor warriorlar ayrıca slide comboları dehşet birşey adeta sinler onlara karşı etkisiz kalıyor. tabii kaçma konusunda pekte süper diiller sinler kadar ama çogu zmn kaçabiliyorlar.

+1...

ztn adam ölesiye raah 3 kişiyi alıyo yani....waririror=hayvan başka açıklaması yok....[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

Her car iyiidir..yeterki oynamasini bil..ama su da bi gercek elline bi warr cshield aldimi +6 yada +7 vur anam vur öldürebilene ask olsun..ama tabi bu oyunda amac hic ölmez cara sahip olmak deil..amacin ne oldugu..amacini belirle ona göre carini sec..ben action sevdigim icin asasin secdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi char şu itemlerle assasin +4 rol +4pp +4rogue earrring
+4 kekuri belt bul bunları bak assasin abimiz napıyo o zaman ne chitin shield dinlersin ne dagger defans oyunu en manyak cjharı benim şu ana kadar 2 ay süreyle kesintisiz oynayamadım şu oyunu bi ban bi hack manyağım ben[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 14 Eylül 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
Bence battlepriest at bakam warrioru parasite torment cart curt noluo :)

ps: priest kasıom oley...

Mirage olmadan BP pek yaralı değil :) Durandal ile dalım ben czye BETA süresince. Tamam gene güzel damage verdi ama çevrildinmi assasianlarla çayda çıra oynuyorsun ancak. Onlar dönüyor sen ortada dikiliyorsun 3 saniye kadar :D[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Xigenon server'da çok sağlam rogue lar ile harpy yaptık 3-4 kişiydik genelde nerdeyse 100 ü aşkın harpy kestik 30-40 dk da çok hızlı en fazla tabar+8 rare item çıktı, harpy ler az gelince party ile raven lara daldık hiç birşey çıkmadı, miragge fln düşmedi üstüne silver üyeyim ve sandıkları hep ben açtım.Yani lamia'dan iron crossbow çıkması gibi bir şansı var o kadar kolay düşmüyor miraggedagger
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior ... Düşük LVL Lerde heLe 45e kadar çok sıkıcı ama 45 ten sonr açok eyLenceLi ve LVL 60 üstünde oLunca gral oLabiLirsin...

Rogue ... orta LVLLere kadar sadece swift daatırsın sonra apoz ve yine swift daatmaya devam edersin ... Master oLuncada czyi daatırsın...

Magician ... İLk LVLLerden itibaren çok zevkLi ve LVL oLayı dierLerine göre orta LVLLErde daha koLaydı (K.o.da) SavaşLar feLan deLi np kasarsın ama czde rogue sorunun oLuyo biras ama bence en zevkLisi mage

Priest ... LVL 60a kadar sıkıcı bence miLLEte buff atıp yada heaL vererek geçiriyosun LVLLeri 60tan sonra debuff oLursan czde yanına bi tank aLınca heLE 62isen bide + oLarak 1920 heaLin warsa aL warrioru cznin çiçeğine böceğine koy[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 18xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

ya şöyle bi olay var bp diyoruz ama str priestlarının defansları çok düşük oluyor warriorlara dalmaları için yaklaşacaklar ve yedikleri damageda sanırım heallarının 3te biri kadar olacaktır ki cooldown olmaksızın yiyecekler!!

ayrıca öyle bir noktaya geldimki sanırım oyun deiştircem böyle yürümüyor ya guildwars yada wow a geçiş düşünüyorum[signature][hline]LuciferTR
lvl 61
kasar hood
arc mage
xgenon(human)
np:5xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

Bence mage ile oynamak çok zevkli...
Mesela dün savaşa scrool basıp girdim ilk defa seni n00b sanıp sana dalan bissürü düşük lvlli adam oluyo ama sen bi pilar bi thornda işi bitiriyon...
yani np ayağına geliyo :D[signature][hline]Nick:Arxchill
Job:Paper Mage
LvL:5x
NP:7xx ( :D en sonunda yapıtım acık )
Clan:Yok
Server:Ares
Nation:El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...