Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ko ile ilgili espriler

DioNea

Öne çıkan mesajlar

2 gün önce çok yakın bi arkadaşım otelde çalışırken gece kapalı olan 20 cm kalınlığındaki otelin cam kapısına çarpıp kapıyı kırmakla beraber vücuduna da 120 adet dikiş yemiştir.bizde dün onu ziyarete gittik olayı anlattı bi arkadaş nası olur ya dedi görmedinmi koca kapıyı dedi bende cevabı verdim
stealthı bitmiş çarpmış:D:D:D:[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 6x
Np: 7xxx
Clan: I_HATE_KE
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun, 12 Eylül 2005 18:41 tarihinde demiş ki:
bu arada gamze özçeliğede iyi buff atmışlar:D:D:D:D:D
Bence bu gibi konularda daha duyarlı olun yani acıktan tecavuz bu ha sevgilsiymiş ne bilim gamze özcelik or.. muş bunları deilde işin ahlaki yönünüde düşünsek..yani ne olursa olsun onunda bir ailesi var..şuçlu veya suçsuz kötü kadın veya deil yapılan olay bir tecavüz..ya biraz daha dikkat plssizcede öle deilmi?¿[signature][hline]nick:Nix_
lvl :61 blade master
clan:_ZuLu
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
server: Beramus
np:33xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun, 12 Eylül 2005 18:41 tarihinde demiş ki:
bu arada gamze özçeliğede iyi buff atmışlar:D:D:D:D:D

öh[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

hehe buzi :D[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

gamze nin video da cok saglam cekmiş valla lightning i yemiş yemiş yatıodu zavallı :P warrior un tekide gelmiş mp absorb la girisio (pek raptor a benzemio dier videolarla karsılastırınca :D)

30 stone rez yese kalkamaz o ordan. Troll King Le biLe kapısır o kafayla :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 61
SatıLıQ
Sosyal ağlarda paylaş

lan olm asıl geyikler bizim sitede dönüyo :D
her yazılan yazı bana geyik gelio :D
hadi gel gidek bi bakalım sitemize :D[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...