Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malcolm in The Middle - Spo

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Hastası olduğum bu dizide :P yeni yayın dönemine giriyor. Bide bunun için yeni bi konu açayım dedim ehehe başka açmıycam valla :P

MALCOLM IN THE MIDDLE
13 Eylül den itibaren yeni bölümleriyle her Salı 20:00 de.

ÜSTÜN ZEKASIYLA MALCOLM, YUMRUKLARIYLA REESE, TECRÜBESİYLE FRANCIS
VE MASUM YÜZÜYLE DEWEY...

Yapımcılığını Linwood Boomer ın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en normal ferdi Malcolm ın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQ su normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. Dört kardeşler. Francis, Reese, Malcolm ve Dewey.

Malcolm, kardeşleriyle sert ev şakaları yapmaktan hoşlanan ve yaşıtları gibi okuldaki sert çocuklardan çekinen yetenekli bir kaykaycıyken IQ sunun normalin üzerinde çıkmasıyla hayatı değişiyor. Özel bir sınıfa alınan Malcolm, süper çocuk olmanın sadece avantajlarını değil, bolca da dezavantajlarını yaşamaya başlıyor. Hal (Bryan Cranston) ve Louis (Jane Kaczmarek), en bakımlı çimlere, en temiz eve ya da civardaki en kibar çocuklara sahip bir çift değil. Çocukları için bir cennet yarattıkları da söylenemez; ama ne olursa olsun çok eğlenceli bir ev onlarınki.

-----------

Bide Malcolm da en sevdiğiniz sahne hangisi :D benimki bunlar Malcolm ve Reese, Francisi çalıştığı yerde eski haline getirmek için süper bi havai fişek alıyorlardı. Sonra bunu patlatıyorlar filan etraf sabah gibi aydınlanıyor ordaki sahnede ve diyalogda ölmüştüm.

a : Umarım aldığımız havai fişek budur
b: Umarım budur.
c: üstünde körlük kaç gün süreceği yazıyordu
b: 2

Hepsi etrafa kör bi şekilde komedi olarak giderler yerlerdeydim orda.

(gerçi diyalog tam olarak böle deildi :P)[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]

[Bu mesaj BeIlow tarafından 05 Eylül 2005 17:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi o sahne ben dumur olmuştum..emauehuea havai fişeği attılar sıradan bir patlama bekliyorum...etraf aydınlandı ya bi anda kardeşimle izliyorduk...bi an dumur olduk..sonra gülmekten ağladık tepindik vs emauehuea...

abi elemanlar büyüdüler yalnız..malcolm vs. liseyi bitirince ne olacak dizi ya..öff...[signature][hline]Eski bir Türk bakkalı zam yapacak;
''Kahve Yemen'den gelir, yollar ırak/Beş para yetmiyor on para bırak.''
Bu bakkaldan alışveriş yapan birinin cevabı;
''Kahve Yemen'den gelir, yollar sapa/Beş para yetmiyorsa dükkanı kapa...''
Sosyal ağlarda paylaş

bide şey bölümü süperdi bu malcolm un annesi hamile bunun annesinin anneside bunları dava ediyor. Malcolm arabada uyuyor babası arabaya binip şu diyalog oluyor. (Gerçi arabaya binmeden önce kadınla içerde bi konuşma yapıyorlar çocuk doğunca iyi olcaz her şey yoluna gircek diye bu sırada malcolm arabada)

B : WHYY MEEE, WHYYY WHYYYY (bu sırada tepiniip arabaya vuruyor ve arkada malcolmu gösteriyor korkmuş böle süperdiiii yaaa öldüm orda da:P)[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

o bölümde apayrıdır ya..o bölümdemi yaşlı kadın yaprağa basıp düşmüştü :-) ???[signature][hline]Eski bir Türk bakkalı zam yapacak;
Sosyal ağlarda paylaş

evet reese yerleri temizliycekti yapmadı diye düştü ehueuhe komediydi :D bide yavaşlama efekti koyuyorlar süper oluyor :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

ha ağızlar felan açılıyor hııaaaa :D ehauehuea[signature][hline]Eski bir Türk bakkalı zam yapacak;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 05 Eylül 2005 17:19 tarihinde demiş ki:

o bölümde en süper şey francis malcom ve reese e nasihat çekerken farkında olmadan havaifişeklerin fitilini ateşlemesiydi heahe

[Bu mesaj EarS tarafından 05 Eylül 2005 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o sahne süperdi yüzünü gösteriyor kafayı bi çeviriyor elinde çakmak yakıyor fişeğin ucunu

F : Interesting

diyor bittim orda :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandoo, 05 Eylül 2005 17:21 tarihinde demiş ki:
abi elemanlar büyüdüler yalnız..malcolm vs. liseyi bitirince ne olacak dizi ya..öff...
yok abi üniversite de izlicez malcolm u hatta ben birkaç bölüm izledim malcolm üni. yurdunda kalıyo böyle annesi zırt pırt gelip yurda deli edio malcolmu.sonra malcolm gaza gelip yurd görevlisinin kapısını kırıyo izledim eminim malcolm u üniversitede izledim ben ya[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

peh peh..kısa şortlu hallerini bilirim malcolm'un..[signature][hline]Eski bir Türk bakkalı zam yapacak;
Sosyal ağlarda paylaş

en küçük lardeşin çaydanlık şarkısı söylediği bi bölüm vardı çaydanlık gibi duruyodu=)
yerlere yatmıştım,ne tatlı bi hali vardı ya[signature][hline]asla aptallarla tartışma!!!seni önce kendi seviyelerine çeker,sonrada tecrübeleriyle yenerler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 05 Eylül 2005 17:19 tarihinde demiş ki:

şöyle bişeydi galiba,

a: bunlardan hangisi "bilmemene 5000" acaba?
b: bilmiyorum patladımı acaba?
[o sırada bi anda bi patlama olur, gece-gündüz-gece olayı koptuğum an ztn]
a:daha ne kadar böyle kör kalıcaz?
b:üstünde 2 gün yazıyodu :D[signature][hline]My shaman is so overpowered that when I hit people with my mace they get disconnected from the server.

Sosyal ağlarda paylaş

Bnm en sevdiğim dizidir Malcom salıya alınmasına da acaip sevindim ya pazartesileri izleyemiodum haftann ilk günü okuldu dershaneydi annemin dizisiydi :S ohh salı günleri rahat rahat iş dönüşü izlerim artık :D
------------------------------------------------------------
bu arada bn malcom in Francis isin askeri okulda D.gününde kel kaldığı bölüme bayılmıştım süperdi ya yerlere yatmıştım resmen :D[signature][hline]Hayatı Bir Kenara Atsak Sonsuzluğa Dokunsak Ara Versek Sıkıldığımızda Geldiği Gibi Yaşasak !!!
---------------------------------------------
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

O diziyi bana Dewey izletiyor.

[spo1=dewey]Tren Kazasına sebeb oldukları bölümde
Çukulatası olan bir kadın: I'd be happy to give you some, but you should really ask your parents first.
Dewey: I can't. They're dead. They were killed by the cloud. Can I have some? [/spo][signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

ehheh süper yaa bide masum masum duruyor hele bide biri kızarsa dinliyor dinliyor en sonunda OK diyip omuz silkiyor eheheh hastasıyım :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

dewey nin bi tane arkadaşı vardı...ona yumurta diyordu :D meauehue ona ne gülmüştüm süperdi ya :D[signature][hline]Eski bir Türk bakkalı zam yapacak;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 05 Eylül 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
bide şey bölümü süperdi bu malcolm un annesi hamile bunun annesinin anneside bunları dava ediyor. Malcolm arabada uyuyor babası arabaya binip şu diyalog oluyor. (Gerçi arabaya binmeden önce kadınla içerde bi konuşma yapıyorlar çocuk doğunca iyi olcaz her şey yoluna gircek diye bu sırada malcolm arabada)

B : WHYY MEEE, WHYYY WHYYYY (bu sırada tepiniip arabaya vuruyor ve arkada malcolmu gösteriyor korkmuş böle süperdiiii yaaa öldüm orda da:P)

ahahhahahahaah harıkaydı o bölüm ya süpperdi hatta ben yerlere yatmıstım kola içiyodum kalıyo dokuldu gulmekten puhhaha
Sosyal ağlarda paylaş

Dün yeni sezona girdi izliyenler var mı ben iş görüşmesinde olduğum için kaçırdım :'([signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...