Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

account in use

XANTOR

Öne çıkan mesajlar

yaklaşık 15 dakikadır oyuna bağlanmaya çalışıyorum ve sürekli account currently in use diyen hatayı veriyor eski account u da dc edemiyor 15 dakkadır ben tıklıyorum o dc edemiyor ve öle uğraşıyorum
aranızda böyle bir sorun yaşayan varmı ?

varsa bundan kurtuılmanın caresi varmı

2 defa reset attım farketmedi
Sosyal ağlarda paylaş

Savaş var ondandır. Bende savaş alanına girmek için baya bir zorlandım. sonra invadeye gitmek için karus kalesine koştum. ama ne victory gate ne de guradlar vardı. Tam 1 saat boyunca oturdum. Arada bir gelen PM lere falan cevap verdim. sonra da alt+f4 yaptım. Netice itibari ile ilginç ve ilginç olduğu kadarda enteresan bir lag var. :)[signature][hline]Her başarılı erkeğin arkasında, o başarının yaratıcısı olan kadın vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ares serverinde oynuyom...
karusu işgal ediyoduk sonra dc olduk hepimiz sanırım bende defalarca denedim aynı hatayı weriyo...
konuştuğum arkadaşlarda aynı hatayı werdiğini sölüyo...
daha öncede olmuştu böle biraz bekleyip ok deyince girmesi lazımdı ama girmedi...
sanırım servere res attıktan sonra girecez gibime geliyo..[signature][hline]Nick:Arxchill
Job:Paper Mage
LvL:5x
NP:7xx
Clan:Yok
Server:Ares
Nation:El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hatanın sebebi disconneted olmanla alakalı. Bilmem bilirmisiniz KO da kimi zaman dc olduğunuzda oyuna girmeye çalıştığınızda "Login Failed.Pls Try Again(yada Later)" yazardı. İşte aynı sorun ke dede account in use olarak belirtilmiş.
Bir Önerim olacak bu hususta ki uygulamanızı taviye ederim.
Diyelimki ekran dondu bellki dc olacaksınız ama dc bi türlü yazmıyo (ki bu olay ke de çok olmaya başladı) sizde kalkıp alt+f4 yapıyorsunuz sıkılıp. İşte sonra bağlanmaya çalışınca genelde bu sorunla karşılaşırsınız. Öneri olarak bırakın dc yazısı çıkana kadar bekleyin ve ok e tıklayıp oyundan öyle çıkın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dontgo, 14 Eylül 2005 16:10 tarihinde demiş ki:
Bu hatanın sebebi disconneted olmanla alakalı. Bilmem bilirmisiniz KO da kimi zaman dc olduğunuzda oyuna girmeye çalıştığınızda "Login Failed.Pls Try Again(yada Later)" yazardı. İşte aynı sorun ke dede account in use olarak belirtilmiş.
Bir Önerim olacak bu hususta ki uygulamanızı taviye ederim.
Diyelimki ekran dondu bellki dc olacaksınız ama dc bi türlü yazmıyo (ki bu olay ke de çok olmaya başladı) sizde kalkıp alt+f4 yapıyorsunuz sıkılıp. İşte sonra bağlanmaya çalışınca genelde bu sorunla karşılaşırsınız. Öneri olarak bırakın dc yazısı çıkana kadar bekleyin ve ok e tıklayıp oyundan öyle çıkın.

her iki bekleme suresi aynı . sabırlı olmak işin çözümü :)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de şunu ekliyeyim ;
"Hesabın kullanımda şu an kullanımdaki hesabı dc yapmak istiyomusun" die soru geliyo ya ona ok dediğinde tekrar ve sürekli aynı sorun geliyosa muhtemelen dc olduğun serverda bir sorun vardır.
Server tekrar çalıştığında ok e bastığında yeniden oyuna girebilmiş olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dontgo, 14 Eylül 2005 16:25 tarihinde demiş ki:
Bir de şunu ekliyeyim ;
"Hesabın kullanımda şu an kullanımdaki hesabı dc yapmak istiyomusun" die soru geliyo ya ona ok dediğinde tekrar ve sürekli aynı sorun geliyosa muhtemelen dc olduğun serverda bir sorun vardır.
Server tekrar çalıştığında ok e bastığında yeniden oyuna girebilmiş olacaksın.

evet bunun sebebide server ın restart yemesi akabinde yaklaşık olarak 5dk geriye roll back oluyorsunuz[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...