Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimler devam ediyor

Evr

Öne çıkan mesajlar

ehehehe olm herkez duydumu 2 kere öldünü :) sen bow la cruma 2. kattaki mob lara damage vuruyomu yav premo falan var orda bow iş görüyosa akşam cruma 2. katı zorluycaz sende gel :) türk rüzgarlarını estirek orda azcık :)[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
enyalios lvl 30 DE wizard
burakbey lvl 24 knight
Sosyal ağlarda paylaş

Walla Bow a gerek olmadiini gordunuz cilginca DS ile takiliom :P
İlk Oda yi 5 kisi bosaltabilioz gayet ii hatta 1 imiz de 28 dik :D.Baya hos oluyo xp falan ii.Sende gel haci bekleriz Artik fazla XP yiyemezsin yetistik sana :P.[signature][hline]Fity 40+ Silver Ranger (Feci Kitelarim :P)
Fiti 30+ Scavenger (Cok Cilgin Tanklarim :P)
Fitirik 5+ Human Fighter (Bakalim Ne olucak:P)
Sosyal ağlarda paylaş

babacan gel sende biz gelene ne zaman git dedik :)3-5 lvl sonra 2f de iyi bi oda bile boşaltırız gibi geldi bana gerçi şu anda 1f de daha iyi bi performans gösteriyoruz ama 2f de yapabildiğimizi gördük :) yeni başlayan arkadaşlarda az büyürse cruma da baya eseriz :) xp önemli tabi ama birlikte bişeyler yapmak daha önemli :) ben xp alacam kocaman olacam öküz olacam diye aşırı kasınca oyun soğuk gelmeye başlıyo bi yerde :) yada en azından bizimkilere öyle :) party de ne kadar çok türk olursa o kadar keyifli oluyor :)[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
burakbey lvl 24 knight
Sosyal ağlarda paylaş

Anca Moba oldurt Kendin Kesemion dimi?.Bu Arada cucemle yeni filme başladim :D.Guccuk Fiti Ol Mahum Kaptana karşi :D.Filmin oykusu war ama Başını çekmek için yardımcı oyuncu bulamadım o yuzden direk sonunu çektim.Bi ara yardımcı oyuncularla denerim.Başrolde Ben olduum için kimse Lölö Yapmasın :P.Filmin konusu şu fiti arkadaşini kaptan kesio o da onu saklandii yerde once yaverlerini sora kendisini kesio.Tabi ben sadece Kesme kismini çektim.Diceksiniz elalem neler yapio sen anca bunu mu yapion?Ewet anca bunu yapiom Çunku bu benim İLK FİLM DENEMEM.Ondan cesaretlendirici eleştirilier yapin hadi ii kalın :D[signature][hline]Fity 40+ Silver Ranger (Feci Kitelarim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar Senaryo onerilerinizi duymaktan sevinc duyarim.Filmde rol almak isteyenler yada yonetmen olmak isteyenler pm atsinlar bi sekilde tartisalim gun belirleyelim cekelim filmi :D.Bu arada Host ayarlamaya calisiom belki bedavaya 1GB host bulucam bulabişlirsem yayinlicam herseyi :D.Bu arada bu hafta eskişehire gideceim için bu hafta olmaz sanirim alieren :D.Ama konusuruz bakalim hadi ben oyuna akiom :D[signature][hline]Fity 40+ Silver Ranger (Feci Kitelarim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

Ulen ne adamsın ilkay bnaslıga bak yaptigin muhabbete bak bu arada arkadaslar ben elastorla gelmicem yaniniza benim cuceyle gelecem baktım siz yetisemionuz bende arkadan cuceyle yetisem didim :))[signature][hline]Elastor 52+ Prophet
Solymr 21+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :))
Siyah 27+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

gelmeyin kardesim cüceyle müceyle :) uğraştık didindik 43 yaptık cüceyi artık spoil zamanı hepiniz cüce yapıyonuz :) bu hafta gidelim neresi spoil lenecek se yapalım şu işi :) vuralım parayı :) bu arada yeni başlayan arkadaşlar var oyunda kendileriyle bir ara sohbetlerimiz oldu sonra koptuk arkadaşlar bu haftasonu uzun bi tatil var bu tatilde oyun içersinde buluşup hep birlikte takılalım (Bu arada server BARTZ) alieren e akşam 20:00 den sonra pm atarsanız plan yaparız :) herkeze kolay gelsin :)[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
burakbey lvl 24 knight
Sosyal ağlarda paylaş

olum savas takilalim diosun ama sen yine bi FD ile oldurursun takimi :)) bende takilmaya calisacam ama yeni karakterlerimden biriyle :))))) boyuna karakter acip duruom su anda bi tane DE wizzy actim ama onun ismini vermicem kimseye hot die bi anda birinizi kesince benim oldugumu anlicaksiniz :))))[signature][hline]Elastor 52+ Prophet
Solymr 21+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :))
Siyah 27+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

Yawas kes moruk!Bu arada savas sen yokkene biz spoillioduk ortami unutma sakin!.Nese benim vizelerim nedeniyle takilamayabilirim haftasonu malum ders mers ama belki de takilirim.Nese knousuruz.Bu arada ben bi bakiim spoillere bi ara seni goturelim neresi spoillencekse merak etme cicim
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ya ben cüceden kusmak üzereyim party bulmakta zorlanıyorum solo yapamıyo cuma günüde bi oyun çıkıyo guild war diye belki ben ona devam ederim :( sizlerle oynamak benim içi gerçekten büyük bir zevkti tanıdığım herkeze herşey için teşekkürler. Eğer diğer oyun hoşuma giderse artık ordayım gitmezse Cumartesi günü newwbee town larda olucam lvl için diil keyfim için bi süre daha oyunda olucam.Herkeze başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...