Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GS TV :D

Pessimist

Öne çıkan mesajlar

ya ama cintonik ve türevlerine ozellikle dikkat ediyorum
insan bi gs topicinede adam gibi bi msg atmaz mı ya.surekli tahrik edici, saçma sacma laflar

karşılık versen bi ayrı vermesen bi ayrı

sorada bunlar, spor bolumu cok seviyesiz bla bla ağlıyolar.[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçenin 3 sene önce para kazanmak için neler yaptığını herkes biliyo zaten siz bu paraları fenerin parasımı zannediosunuz?
Ne tv geliri ne kupa geliri ne şampiyonluk geliri hepsi palavra
bütün para aziz yıldırımda siz dua edin aziiz yıldırım fb den ayrılmasın yoksa beş parasız kalırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SeaGle, 11 Eylül 2005 08:46 tarihinde demiş ki:
fenerbahçenin 3 sene önce para kazanmak için neler yaptığını herkes biliyo zaten siz bu paraları fenerin parasımı zannediosunuz?
Ne tv geliri ne kupa geliri ne şampiyonluk geliri hepsi palavra
bütün para aziz yıldırımda siz dua edin aziiz yıldırım fb den ayrılmasın yoksa beş parasız kalırsınız

sen merak etme bizde paralı başkan bitmez biri gider diğeri gelir :)[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

Hahhhh... Bi siz eksiktiniz.
said:
elektrot, 10 Eylül 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
Yapsın, GS'nin BJK'den FB'den ne eksiği var?!
Gerçi ben bu TV'lerin bi numarasını görmedim, çim hokeyi kartalları, çalgıcı febeler diye bissürü ottan b.ktan program var, neye hizmet eder, anlamam.

Şimdi eksikleri tek tek saymayalım.
Ayrıca FbTv BjkTv'nin bir numarası yoksa Gs tv'nin hiç olmaz.
Bir sürü program olacak tabi.

Reklam konusuna gelince.
Tabiki bu tv işinin duayeni fenerbahçe. İlk tv'yi onlar açtılar. Reklamlarıda gayet iyi.

Yine kimse atlayıp bana fenerli muhabbeti yapmasın. Beşiktaşlıyım fenerbahçeden nefret ederim. Ama iyiyede hakkını veririm.

Beşiktaş Tv'nin reklam sorunu var.
Kapanabilir bile. Çünkü getirisi götürüsünden az.

Gs'ye lafım ise.
Önce karnınızı doyurun. :)[signature][hline]Bazen acı vurdu bazen yağmur. Hiç gülmedi yüzümüz,hiç büyümedi gülümüz. Bizi yanlızca akşamlar kucakladı,biliyorsun sabaha çıkmayan bir yoldu yürüdüğümüz. M.İrfan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pessimist, 10 Eylül 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
said:
tony_montana, 10 Eylül 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
bunda gülünecek ne var anlamadım(GS TV ve gülücük)

Gs'yi biraz ezik gördüğüm için

Evet UEFA ve SUPER KUPAYI ALAN EZİK(!) TAKIM , ALAN EZİKSE ALAMAYAN NEDİR ALLAH BİLİR !
Sosyal ağlarda paylaş

Aradhell kupayı aldığında kaç yaşındaydın şimdi kaç yaşındasın? Artık geçmişle övünmeyi bırakın geleceğe bakın.. Sen geçmişte kalırsan geleceğe tabi gidemezsin..

Fenerbahçenin parası demiş (seagle) gülüyorum sadece.. biz kahvelerde kart satmadık hoca..
Gittik lisanslı ürünler aldık.. gittik taraftar kartı aldık hepside işimize yaradı.. fenerbahçe tv 24 saat izlenen bi kanal haline geldi ve ilerliyor.. dergimiz yok satıyor.. Alt gruplardan gelen paranın haddi hesabı yok..

Biz işe yarar şeylerle para kazandırıyoruz.. Kartın üstüne "bla bla bla" yazmıyoruz kusura kalma.[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 11 Eylül 2005 19:10 tarihinde demiş ki:
Aradhell kupayı aldığında kaç yaşındaydın şimdi kaç yaşındasın? Artık geçmişle övünmeyi bırakın geleceğe bakın.. Sen geçmişte kalırsan geleceğe tabi gidemezsin..

Fenerbahçenin parası demiş (seagle) gülüyorum sadece.. biz kahvelerde kart satmadık hoca..
Gittik lisanslı ürünler aldık.. gittik taraftar kartı aldık hepside işimize yaradı.. fenerbahçe tv 24 saat izlenen bi kanal haline geldi ve ilerliyor.. dergimiz yok satıyor.. Alt gruplardan gelen paranın haddi hesabı yok..

Biz işe yarar şeylerle para kazandırıyoruz.. Kartın üstüne "bla bla bla" yazmıyoruz kusura kalma.

Fenerbahçenin borcu hakkında kesin bir yorum yapabilir msiin?

Bizim geçmişimiz var hiç olmazsa mazimizde rezalet yatmıyor sizin ne geleceğiniz ne geçmişniz var paha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 11 Eylül 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
Hahhhh... Bi siz eksiktiniz.
said:
elektrot, 10 Eylül 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
Yapsın, GS'nin BJK'den FB'den ne eksiği var?!
Gerçi ben bu TV'lerin bi numarasını görmedim, çim hokeyi kartalları, çalgıcı febeler diye bissürü ottan b.ktan program var, neye hizmet eder, anlamam.

Şimdi eksikleri tek tek saymayalım.
Ayrıca FbTv BjkTv'nin bir numarası yoksa Gs tv'nin hiç olmaz.
Bir sürü program olacak tabi.

Reklam konusuna gelince.
Tabiki bu tv işinin duayeni fenerbahçe. İlk tv'yi onlar açtılar. Reklamlarıda gayet iyi.

Yine kimse atlayıp bana fenerli muhabbeti yapmasın. Beşiktaşlıyım fenerbahçeden nefret ederim. Ama iyiyede hakkını veririm.

Beşiktaş Tv'nin reklam sorunu var.
Kapanabilir bile. Çünkü getirisi götürüsünden az.

Gs'ye lafım ise.
Önce karnınızı doyurun. :)

gs karnını doyurur doyurmaz senin gibi tiplerden öğrenicek diil neyin ne oldugunu[signature][hline][b]feriştahın fentezileri..
günahkar sokakların tövbekar çocuğuyum ben..
ewt ewt love comes again =]
Sosyal ağlarda paylaş

biz biliriz 24 saat izlediğini söyleyen koftiden fb lileri benim arkadaşta öyle diyodu evine gittim uydu yayını yok evde hadi canım lisanslı ürünü bizde alıyoz allah inşallah aziz yıldırımın gittiği gün fenerlilerin halini göstersin bana

A:)Abi febeye bi yardım abi abi nolur abi.abi?
B:)Allah versin kardeşim allah versin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...