Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GS TV :D

Pessimist

Öne çıkan mesajlar

Yapsın, GS'nin BJK'den FB'den ne eksiği var?!
Gerçi ben bu TV'lerin bi numarasını görmedim, çim hokeyi kartalları, çalgıcı febeler diye bissürü ottan b.ktan program var, neye hizmet eder, anlamam.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

900 lu hatlar reklamı olur sanırım para için yapmayacakları şey yok[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

900lü hat denen olay gsnin 900lü hattı. 2 sene önce yardım amaçlı "baba beni okula gönder" benzeri bi kampanya.

FBTV de reyting kotasına girebilen bir kanal olarak Fenerbahçe camiasının yüzünü güldürüyor. Giderek kenini geliştiriyor.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tony_montana, 10 Eylül 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
bunda gülünecek ne var anlamadım(GS TV ve gülücük)

Gs'yi biraz ezik gördüğüm için[signature][hline]-Pessimist Style-
Ben Ne Savaşlar Verdim Kendimle Bir Rabbim Şahit Sor Ne Zaman Vurdum Kendimi En Son Katilim Oldum Her Gece NEDENSE
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında fena olmaz bak.Ozhan Canaydın ulusa sesleniş konusmasıda yapar.Allahınızı seviyosanız 100 euro pls diye fln yararlı olabilir gs ye hayırlara vesile.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 11 Eylül 2005 00:02 tarihinde demiş ki:
Fb Tv yayın akışı :

8:00 - Fenerbahçe'nin Avrupa başarıları
8:01 - blablabla :)

imza yapsam mı die düşündüm bi an=)
bonzi'ye saygımdan yapmadım=)[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

[Bu mesaj cavanagh tarafından 11 Eylül 2005 01:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş