Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gokdenizden itiraf. 6 ay sahalardan men.

Zegna

Öne çıkan mesajlar

trabzonsporlu gokdenız karadenız 27 nisanda yuklu mıktarda iddia oynadigini ve bi kac arkadasini telefonla yonlendirdigini itiraf etti.

1 yil ceza almasi beklenen gokdenize 6 ay yesil sahalardan men cezasi verildi.[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

chelsea uyuşturucu kullandığı için mutunu kontratını fesh etmişti.. gökdenizin yaptığı mutunun yaptığından daha ağır bir futbol suçu... trabszon halkı bağırına mı basıcak acaba merak ediyorum...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

sevmemiştim o adamı zaten.Uzuldum ama bole bi suc yuzunden ceza yemesine yazık etti kendine.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adam en azından şerefiyle söylemiş (hr ne kadar aradan 6 ay geçse de)Bunu söylemiyip yapan kaç yüz tane futbolcu vardır.Hürriyet gazetesine göre trabzonspor gözden çıkarmış Gökdeniz'i bakalım yaa büyük bi klüp alcak yada anadoluya gitcek ama 2. şık daha daha büyük bi ihtimal ama trabzon affedebilir çünkü trabzonu buralara getiren 2 oyuncudan birine bu kadar çabuk sırt çevirmezler(dimi)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...